MUHALEFET KRİZİ

muhalefetkrizi

Bu ülkede gerçekten iktidar olmak isteyen ve bu hedefine ulaşmasını engelleyecek şekilde marazları olmayan bir muhalefetimiz olsaydı şu ekonomik koşullarda AKP nin derisini yüzerdi. Tayyip Erdoğan muhalefet tarafından hataları anlatılabilse değil 2 bin koruma, tüm emniyet teşkilatını ve orduyu yanına alsa sokağa çıkamazdı.

Aç çocukların o umutsuz bakışlarını topluma aktaramayan, o çocuğu doyuramayan babanın utancını ve öfkesini topluma yansıtamayan, işsiz evladı için ondan çok kahrolan annenin feryadını bir isyan bayrağı gibi halkın vicdanında göndere çekemeyen bu muhalefet ne için var anlamak zor.

Chp nin sözcüleri, Kılıçdaroğlu, o Erdoğan Toprak gibi adamların konuşmaları o kadar yavan, öylesine duygusuz, o kadar hedefe ulaşacak kalibreden yoksun ki kimse bunları beş dakika dinlemeye bile tahammül edemiyor.

Sanki gizli bir el isyanın sesi olabilecek herkesi oyunun dışında tutuyor. Atatürk bugün yaşasa eminim ki Chp deki bu kıfayetsiz kadronun kurduğu düzeni aşıp milletin karşısına çıkamazdı.

Kurtuluşun önündeki en büyük engel AKP değil bu kifayetsiz muhalefettir. Gelecek seçimde eğer iktidar değişirse CHP kazandığından değil AKP kaybettiğinden değişecek.

Yani bizi kurtaracak olan yine AKP ve Tayyip Erdoğan'ın ta kendisidir..

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

ŞAKİR AKÇA DA GİTTİ
​PANDORA BELGELERİ VE YENİ PAYLAŞIM SAVAŞLARI

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin