BAŞLIK ATAMADIM CİBİLLİYETSİZLİĞE

BAŞLIK ATAMADIM CİBİLLİYETSİZLİĞE

"Bu millet deyip duruyorsun da, bu milletin bir adı yok mu arkadaş?" diye diye gına getirdiler. Sonunda efendimiz lütfunu gösterdi ve milletin adını açıkladı: İslam milletindeniz!

Eyvallah efendimiz! Lakin benim gibi bazı cahillerin kafası karışık:

1. İslam bir dinin adı mıydı, yoksa bir milletin mi? (Ümmetle millet birbirine karışınca, Atatürk "ulus" kavramını bilinçli seçti sanırım.)

2. Efendim neymiş, Adem'den beri her peygamber İslam Peygamberi imiş zaten. Bu zihniyetin anlatımında Adem beceriksiz, görevini yerine getiremeyen bir peygambermiş ki bir tek insana, bir tek "karı"ya bile peygamberlik yapamamış, söz geçirememiş be yaaa. Öyle peygamber mi olur Allahesen?...

A be yüzbinlerce sayfa tefsir yazan ve okumaya çalışan ahmaklar; Kitaptaki Adem'den kasıt "erkek", Havva'dan kasıt da "kadın"dır. Ben mi öğreteyim size bunları da?

3. İnsanlık tarihi, dinler tarihi, bilim tarihi cahilleri götlerinden element uyduruyorlar. Bütün dinlerin özü İslam ise, Hami ve Sami kardeşlerin kavgasının neresine düşüyor "Bu millet"? Afedersiniz "İslam milleti"? Sami'nin çocukları ırkçı bir din olan Yahudiliği yaratırken, kardeşi Hami'nin çocukları başka bir şey mi yaptı? Bugün 26 ülkeye bölünmüş Hami'nin torunları kendi arasında birlik değilken ve ağabalarının adı SuudÎ ARABistan iken "İslam milleti" elementini neremize dayayacağız? (Aşiretçilik mastürbasyonu yapan öküzlere gel de 'millet' olma bilincini anlat!)

4. İslam yaklaşık 1400 yıldır var. "Bu millet" İslam milleti ise, "Bu millet"in 1400 yıl önceki ataları orospu çocuğu muydu? Bir adları yok muydu? Araplar neden götü boklu bedevi bir kabile olarak SuudÎ oluyor da, "Bu millet" Türk olamıyor?

5. Çin, Fars, Arap, Roma tarihçilerinin; Çin, Fars, Arap, Roma, TÜRK hakkında yazdıklarını götünüze mi zulalayacaksınız?

6. Hem Osmanlı hayranı olup hem de "İslam milleti" hayali kuranlara: Türkler, Medine-yi Münevvere'yi çekirge yiyerek korumaya çalışırken "teslim ol" diyen Halife, "teslim ol" fetvası yayınlayan Şeyhülislamdı. Hücum eden kimdi? İngiliz'le birlikte Suud ailesinin fedaileri. Hani öldüğünde, Türkiye Cumhuriyetinde Tayyiban'ın 3 günlük "millî yas" ilan ettiği adamın dedesi.

7. Ülke dediğiniz mastürbatik hayallerle değil, gerçeklik zemininde, hukuk terazisinde yönetilir.

8. Hıristiyan Gagavuzlar, Şamanist Tuvalar daha yakın geliyor bana Suud sülalesinden.

9. Tengrim, atalarının ne idüğü belirsiz olduğunu ikrar eden zavallılardan eylemesin Türk'ü…

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Ben Seçtim Başkan Aldı, Çilesi Bana Kaldı
Kime Göre Ortadoğu?

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin