5 MİLYON DOLARLIK YARDIM

turkiye-koronaviruse-karsi-filistin-e-5-milyon-13362749_6202_m

Resmi Gazete'de yayınlanmış Filistin'e 5 milyon dolar Covid yardımı...

Hatırlıyor musunuz cebine kağıt para sıkıştırılan kanser hastası vatandaşımızı.

Cebine sıkıştırılan parayı karşı tavrı unutulmamalı "Ben dilenci değilim. İnsanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda" demişti.

Dilek Özçelik öldü.
"Çocuklarıma bakamıyorsam, çocuğuma bir pantolon alamıyorsam niye yaşıyorum ki" notuyla kendini asan İsmail Devrim'i de mi hatırlamıyorsunuz?

Ha sizin yüksek dini hassasiyetleriniz var ve o yüzden yapıyorsunuz bu yardımı öyle mi?
Sizin bir dönem öve öve bitiremediğiniz eski bakan şimdinin milletvekili Efkan Ala;

''Peygamberimiz Mekke'yi fethedip oraya girerken muhtemelen tabii şimdi buradan biz çıktık, geri geldik ve Mekke'yi fethettik, insanlar fevç fevç İslam'a giriyorlar. Muhtemelen kendisine bir pay çıkardı oradan. Bakın biz böyle bir medeniyetin, böyle bir inancın temsilcileriyiz. İnsanın biraz gururlanması doğal bir şeydir, insanidir. Ama hemen ikaz ediliyor. 'İstiğfar et, Allah tövbeleri çokça kabul edendir.' Onun için biz kendimize pay çıkarmıyoruz başörtüsü yasağını kaldırdık diye. Allah yaptı diyoruz. Kuran'ı Kerim'i her yere askeri okullar dahil biz sokmadık. Kendisi yaptı, bizi de onunla imtihan etti" demedi mi?

Bu ifadeleri kullanmaktan ar etmeyen kişi bu açıklamayı yaptığında İçişleri bakanı değil miydi, hala milletvekiliniz değil mi?

Özellikle üç olay seçtim bu üç olay o kadar belirgin ve net ki istediğiniz kaynaktan araştırın hepsinde sonuç gayet berrak!

Bu milletten zerre hazzetmiyorsunuz...
Türkçülük ve Turan konulu yazımda da (TÜRKÇÜLÜK VE TURAN KAVRAMLARINA GÜNÜMÜZDEN BİR BAKIŞbahsettiğim gibi bizim Türkçülüğümüz birilerini aşağılama üzerine değil milletimizin yükselmesi üzerine kurulu biz ''insana insan olduğu için'' değer veren bir fikriyattayız.

Bu fikriyattayız ve fikriyatımızın özü bize şunu hatırlatıyor bu toprağın çocukları doğru beslenmekten tutun da, ısınmalarına kadar birçok sorunla boğuşuyorlar.Her şey bir kenara biz sağlık alanındaki gelişmelerimizi tamamladık artık para bütçeye fazla geliyor o yüzden mi bu ölçüde bir yardım yapıyoruz.

Bizim şu dönemde, şu koşullar içerisinde 34 küsür milyon Türk Lirası gibi bir hibeyi yapacak durumumuz mu var?
Ne büyük bir izansızlık içerisinde olduğunuzun farkında mısınız?


''Saygılarımla''

Telif Hakkı

© Emrah Birgül @ tahtaPod.com | Tüm hakları saklıdır.

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Sözlerim Sizlere
VERGİ

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin