BU İŞİN SONU NEREYE GİDİYOR

Bu yapıda herkesin büyük bir saygı duyduğu konumda yer alan Genelkurmay Başkanının, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili küstah ve nankör tavırları olan bu acizleri ne nezaket ne de başka bir amaçla ziyaret etmesi kabul edilebilir bir husus değildir...

 Bu ülkenin gidişatına dair yazdığım ya da diğer vatanseverler tarafından kaleme alınan her yazı gün geçtikçe daha ağır ve sisli sahnelerden bahsetmek zorunda kalıyor.

Ülkemizin çağdaş laik sisteminin düzenine ve hakkaniyetine aykırı ne kadar hareket varsa bu ülkenin önde gelen bir çok makam sahibi tarafından uygulamaya konuluyor.

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın daha önce yaptığı izansız ve izahsız ziyarete ​​​​​​​​​REFERANDUM SÜRECİNDE DİNİ KULLANANLAR VE ATATÜRK DÜŞMANLARI HAKKINDA yazımda değinmiştim.

Akar'ın mantıksızlık içeren  ziyaretleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bugün  medyada gündeme gelen 17 Aralık 2016 tarihine ait karede  Kayseri'de yaptığı resmi ziyaretler dışında ziyaret ettiği  Yeni Akit yazarı Mehtap Yılmaz var!

Yeni Akit'in nasıl bir paçavra olduğunu bildiğinizi varsayarak yukarıdaki galeride bu kişi hakkında fikir edinmeniz açısından sadece Mehtap Yılmaz ile ilgili birkaç fotoğraf paylaştım.

Gerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e olan alçak tavırları,gerekse hain mahluk Fethullah Gülen övgüsü ve çakallarıyla iletişimi kendi twitter adresinde görülmektedir!

Türkiye Cumhuriyeti bir kabileler devleti, proje devleti,fason devlet değildir.

Binlerce yıllık geleneğimizin çağdaş medeniyet seviyesiyle uyum içerisinde yaşanması arzu edilerek kurulmuş bir yapıya sahiptir.

Bu yapıda herkesin büyük bir saygı duyduğu konumda yer alan Genelkurmay Başkanının, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili küstah ve nankör tavırları olan bu acizleri ne nezaket ne de başka bir amaçla ziyaret etmesi kabul edilebilir bir husus değildir ve belirttiğim üzere Hulusi Akar'ın Atatürk düşmanı  başka isimleri de  ziyaret ettiğini düşünürsek durumun vehameti ortadadır.

Bu ülkenin insanlarıyla dalga geçer gibi davranıyorsunuz,bu lakayıtlıklar artık milletimizin canına yetmiştir!

Saygılarımla


Emrah Birgül

Telif Hakkı

© Emrah Birgül @ tahtaPod.com | Tüm hakları saklıdır.

Ki Onlar
Atatürk

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış