UYANIN YARINIMIZ IŞGAL EDILIYOR

UYANIN YARINIMIZ IŞGAL EDİLİYOR

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İstatistik Bilgi Sistemi kayıtlarına göre; 2003 tarihine kadar yabancı GERÇEK kişilerin edinmiş oldukları arazilerin toplam yüz ölçümü 1 milyon 476 bin 523 metrekareyken; 2019 tarihine kadar yabancı gerçek kişilerin edinmiş oldukları arazilerin toplam yüzölçümü ise 16 milyon 779 bin 838 metrekaredir.

Bir ilin en fazla binde onu yabancılara satılırken, bu oran bugün "Türkiye'nin yüzde onu" olarak değişti.

Bir zamanlar ülkenin başbakanı üç hafta içinde düşecek dediği esat yönetimi ile düştüğümüz ortadoğu bataklığının sadece basit görünür yüzlerinden biri bu toprak satışı. Bir de bunun üzerine nüfus yapısıyla oynama eklenirse gelecek yirmi yılda bizi neler bekliyor?

Ensar muhacir derken vatan elden gidiyor. Bir yandan satılan toprak bir yandan değiştirilen nüfus yapısı. Şimdiden Hatay'ın bir çok yerinde nüfus suriyeli hakimiyetine geçmek üzere. Bir de bunun 20 yıl sonrasını varın siz hesaplayın.

Gözden kaçırdığımız esas BEKA sorunumuz bu.

Büyük oyunu görmekten uzak vatan millet hamaset ile birileri bizleri oyalarken diğer taraf boş durmuyor planlarına Islâm elbisesi giydirerek uyguluyor. Bizim uşaklar da particilik sevdası ile genel başkan ne güzel konuştu ne büyük laflar etti havasındalar.

Bu gidişin tek kurtuluş yolu milli direniştir. Milli direnişi de sadece Türkçülük hareketine samimiyetle inanan yüreklerle ancak gerçekleşir. İçinizden iyi güzel de bu Türkçüler nasıl bir araya gelecek diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ben de onu merak ediyorum nasıl uyanacak nasıl bir araya gelecek bu TÜRKÇÜLER?

DOĞAN AYATAMA İHANET ETMEDİM BABA
BU DAĞLAR KEZBAN

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/