TÜRKÇÜLER VE DEVRİMCİLER

tpDoganAy01

KISA BİR ANALİZ ( TÜRKÇÜLER DEVRİMCİLER)

Devrimci ve ülkücülerin ( Türkçülerin) en fazla hırpalandığı baskı ve zulme uğradığı yer bu topraklar.

80 darbesiyle devrimcilerin ve ülkücülerin ( Türkçülerin) kökünü kazımak için yola çıkanlara inat hala ayakta durmaya çalışırken kendini yenileyemeyen korkak çapsız aydın ve yazarlar başta olmak üzere göbek bağı emperyalizmin elinde olan proje solcuların ve ülkücülerin

(Türkçülerin) bu ülke adına yaptıklarının sonucudur bugün yaşananlar.

Ülke de devrimcilerin ve ülkücülerin (Türkçülerin) kendini ifade edebilecek ne hukuk sistemi ne örgütlenmeleri var. Yani bu toprakta gerçek anlamda çağdaş Atatürkçü devrimcilerin ve ülkücülerin (Türkçülerin) yetişmesi artık çok zor.

Yani bu topraklara iyi bir Nadas gerekiyor.

Ülkücülük (Türkçülük) umuttur ama o umudu Alparslan Türkeş sonrası henüz onurlu bir şekilde taşıyacak ciddi bir örgütlü yapı devam edemedi ve siyasal alanda bilimsel bir çalışma yapılmadı veya yapılmasına müsade verilmedi.

Küçük bir örnek yarm asırdır bu ülkede ülkücülük yapmaya çalışıyorum başıma gelmeyen kalmadı bedel ödedik bırak öteki mahalleyi kendi mahallemizde bile kendimizi yalnız hissettik çoğu zaman. Çünkü ilk önce öpmeye kıyamadığımız el tepemize indi. En büyük kazığı kendi mahallemiz dediğimiz yerden yedik ve kol kırılır yen içinde kalır hikayesi ile avutulduk yıllarca.

Çok derin ve çok yönlü bir konu.

Türkiye stratejik bir bölge bu tarlada yetişecek siyasi yapılara emperyalizmin bir masası karar verir

Eğer ciddi bir Türkçülük hareketi görürse bir gecede o güzel insanlar paramparça edilir. 12 Eylül ile onları uzun zamandır yoketmeye çalışanlar tam olarak başaramadı. Türkçüyüz diye tvde konuşanlar Türkçü parti gibi davranan partiler asla bu ülke ve Türkçülük adına umut olamaz.

Vatanseverlere ihtiyacı var bu ülkenin.

Sloganlara putperest amigolara ihtiyacı yok bu vatanın.

Fikir üreten güçlü bir örgütsel yapıya ihtiyacımız var.

Doğan Ay 

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Seçim ve Millîyetçiler
KAZLARA!

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin