MÜLTECİ SORUNU MU DEVLET SORUNU MU?

Gerçeği görün artık bu, basit bir "mülteci" sorunu değil. Bu, düpedüz bir işgal. Bu, emperyalistlerin bir ülkeyi ele geçirmek amacıyla başvurdukları çok eski bir soğuk savaş taktiği.

Şimdi gerçeği görme zamanıdır. Yaşadığımız süreci iyi okumak zorundayız. Bu sureci iyi okumadan gelecekteki korkunç olayların önüne geçemeyiz.

Bu sürecin sonu korkunç bir uçurum. Ülkenin nüfus yapısı ile oynanıyor din adına. Bir güruh da bu oyunu destekliyor milliyetçilik adına.

Şimdi neler yaşıyoruz bakalım.

Bir mülteciler akını yaşıyoruz.

Emperyalistler bölmek istedikleri ülkenin demografik yapısını "Stratejik Göç Mühendisliği" yöntemi ile bozuyorlar. Artık bu aşama korkarım ki geçildi. Savaş bahane edilerek mülteciler ensar/muhacir hikayesi ile ülkeye yerleştirildi. Gelenler sadece kadınlar çocuklar ve yaşlılar olsa mülteci olayı diyebiliriz lakin yaşadığımız çok farklı bir süreç.

İki yaşadığınız yer yabancılaşmaya başladı.

Oturduğumuz mahallede köylerde şehirlerde korkutucu bir farklılaşma yabancılaşma yaşanıyor. Dili farklı kılığı kıyafeti tavrı farklı tipler ile doluyor çevremiz. Bu gidişatın sonunda kendi mahalleniz, kendi şehrinizde azınlık durumuna düşeceğiz. Artık herkes kabul etsin ki üç beş yıl içinde Türkleri korkunç bir son bekliyor.

Üçüncü toprakların el değiştirmesi.

Göç dalgası ile mülteci nüfusun hızla arttığı ortamda iş topraklarınıza gelmiş demektir. Son on yılı dikkatlice incelenirse toprak satışlarındaki korkutucu gelişmeyi gözlemleyebilirsiniz. " Ne olacak canım toprağı sırtında mı götürüyor?" demeyle bu sorumluluğu savunmak ihanettir.

Gerçi bir de işin gerçek boyutu var: Siz satıyorsunuz, onlar alıyor. Bu da gösteriyor ki milletimizin değerler hassasiyeti yok oluyor.

Mülteciler için mülk edinmeden sonra vatandaşlık elde etme bu hak ile de seçme seçilme hakkı kazanma gelecektir. Artık ülkemiz bu aşamayı yaşamaya başladı. Mülteci diye başımıza bela olanlar büyük guruplar halinde vatandaşlığa geçiyorlar. Bundan sonra seçimlere katılıp, oy kullanıyor; seçiyor seçiliyor olacaklardır. Evler dükkanlar iş yerleri hatta şehirler derken bir bakmışsınız vatan elimizden ucup gitmiş ruhumuz bile duymamış.

Uyanın vatan artık!

Bugun için mal mülk satarak para kazanıyor olabilirsin hatta bırak ırkçılığı diyebikirsin biz alıştık diyebilirsiniz fakat unutmayın bu topraklarda torununun hiç şansı olmayacak!

Yaşadığımız ensar muhacir olayı değildir.

Bu doğrudan doğruya işgaldir.

BU ÜLKE TORUNLARIMIZIN BİZE EMANETİ UNUTMAYIN!

SİYASİ AMİGOLARİ BIRAKIP ÖZÜMÜZE DÖNELİM!

Doğan Ay 

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

KADROSUZ HİZMET EDECEKMİŞ KENDİLERİ
KULAKLARINIZ ÇINLASIN

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin