FİLİSTİN

FİLİSTİN İÇİN AĞLARKEN

İSLAMDA IRK AYRIMI YOKTUR IRK AYRIMI YAPAN ŞEYTANDIR!ÖLDÜRÜLEN BÜTÜN MÜSLÜMANLAR KARDESLERIMİZDİR VE HEPSİNİN ACISI YÜREĞİMİZİ EŞİT YAKMIYORSA MÜSLÜMANLIĞIMIZ VE HATTA İNSANLIGIMIZ ŞÜPELİDİR! İSLAMİYETTE HIÇBİR IRK AYRIMI YAPILAMAZ İLK EZANI OKUYAN HZ BİLAL ZENCİDİR VE ALLAHIN BIR MESAJIDIR İSLAMİYETTE RENK AYRIMI DAHİ YAPILAMAZ ÜSTÜNLÜK ANCAK ALLAHA HİZMETTE...YANİ TAKVADADIR! 

Yani Filistinliler takva olarak Kerkük türkmenlerinden Doğu Türkistan Türklerinden daha üstün ki oralara ses çıkarmayalar konu Filistin olunca üstünlük takva ile demeye başladı. Ölen katledilen Türk olursa ağlamak bile ırkçılık mıdır?
Konu Filistin anladınız değil mi? Eğer bu katliam Doğu Türkistan veya Kerkük'te yaşanıyor olsa ve siz aynı tepkiyi gösterirseniz işte Islam'da ırk ayrımı yoktur demeye de hakkınız olur. Arap sevicilik ile Islâm'ı karıştırmayın lütfen. Elbette öldürülen canlara üzülürüz elbette ağlarız lakin bazı gerçekleri de göremez kadar kör olamayız değil mi?
Çin'de her gün bu katliam yaşanıyor. Neredesiniz?
Kerkük'te kan hiç durmadı neredesiniz? Onlar sizin için müslüman değil mi?

Elbette üzülüyoruz elbette kınıyoruz Israil'i. Lakin bizim canımız öyle yandı ki bunu nereden bileceksiniz? Yıllardır canımız yanıyor Çin'de Kerkük'te Cudi'de Tendürek'te o zaman sesi soluğu çıkamayanların bu gün ırkçılıktan bahsetmesi tam bir dram.

Türk'e üzülmeyen Türk'e ağlamayan kim olursa olsun ölüme üzülürüm ama sadece üzülürüm…

Hadi bakalım dantelli kefenle sahte mücahitlik yapanlar buyurun görelim sizi meydan sizi bekliyor.

Abdülhamid adlı dizi ile tarih öğrenip ekran karşısında tam techizat oturan angutlar daha ne beklersiniz?

Filistin'e ağlamak Filistin'e üzülmek derken burnumuzun dibinde Kerkük için sadece hamaset yapmak tam müslümanca (!) bir duruş değil mi?

Kerkük Doğu Türkistan dersek ırkçı oluyoruz ama dün hdp kongresinde boy gösteren filistinliler için göz yaşı dökmek müslümanlık…

Sizin müslümanlığınız işte bu. Filistin'deki katliamı kınamakla bayrakları yarıya indirmekle Israil'i çok korkuttuk müslümanlar olarak vesselam. Kimse de Israil'i durdurmanın yolu ancak ekonomik yaptırımlarla olur demiyor diyemiyor.

Miting yaparız bağırıp çağırarak bu işi de kökten çizeriz inşaallah…

Hele bir de kahrolsun Israil Israil sabrımızı taşırma diye twitler attık mı işlem tamamdır.

Hadi kolay gele. Pankartları hazırlamaya...

Doğan Ay 

Rabbini, Ceddini, Haddini Bil - Dünya Sana Muhtaçt...
SONUÇ ALMAK İÇİN İKİNCİ TURDA MERAL AKŞENER

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/