24 HAZİRAN SADECE İKTİDAR DEĞİŞİKLİĞİ DEĞİLDİR

Cesurlar hareketi denildi. Cesaretin olmadığı bir grubun tarih yazdığı görülmemişti. Cesurlar gecenin en karanlık anında ortaya çıkar ve zifiri karanlığı cesaretleriyle aydınlatan birer kahramandı hep.

Evet, ülkemizin üzerinde karabulutların dolaştığı bir süreçte yine toplumun milli ruhundan kopan bir fırtına kasırgaya dönüşerek vatan sathına yayılmaya başladı. Ölmez bu hareket ölmez bu dava diyen bir ruh. Bu hareket, Türk milletinin varlığına kendini adayanlardan oluşuyor. Bu dava, Türk'ün Kızılelma ülküsüdür. Asya steplerinden kopup gelen ve arkasında muhteşem bir medeniyet bırakarak tarih yazarak, insanlığa hakkı, hukuku, adaleti sağlayarak gelen kadim bir milletten bahsediyoruz. Bu millet tarihin kaydettiği en büyük millet olan büyük Türk milletidir.

Türk milleti; tarihin akışında zaman zaman sendeledi, fetret devirlerini yaşadı, kan döktü, can verdi ama istiklalini asla vermedi. Bugün de Türk milleti yine böylesi karanlık günlere doğru sürüklenmekte tarihi yürüyüşü devre dışı bırakılmak istenmekte, ontolojik varlığı tehdit edilir hale gelmektedir.

Yine tarihte Türk milletini sıkıntıya sokan, Türk devletini etkisizleştiren hareketlerin çoğu dışarıdan değil içeriden destek aldığını da hepimiz bilmekteyiz. Bugünde kaynağı, referansı dışarı olan ama milli ve yerli gibi bukalemnulaştırılan ambalajlı kavramlarla kılcal damarlarımız kirletilmekte, zihni süreçlerimizi oluşturan kavramlar iğfal edilmekte, kutsallarımız yerle bir edilmekte, hokkabazlık devrin dili haline gelmektedir.

İşte bu süreçte CESURLAR HAREKETİ dünkü Kuvayı Milliye hareketi gibi toplumun bağrından çıkarak Türk milletinin makus talihini değiştirmeye, kartondan vücut bulan sahte kahramanları tarihe gömmeye ve Anadolu coğrafyasına yeniden Türk'ün mührünü vurmaya geliyor. Kahramanlar milletlerin en karanlık anlarında ortaya çıkar. İşte böylesi bir dönemde bu millet, bağrından bir MERAL ABLA çıkararak CESURLAR HAREKETİNİN lideri yaptı.

Bütün bariyerleri yıkan, algı operasyonlarını boşa çıkaran ,yasakları ,küfürleri ,hakaretleri geldiği yere, layık olduğu zihniyette postalayan bir MERAL ABLA var karşılarında.

Bayanlar, baylar; 24 Haziran sadece iktidar değişikliği değildir. Türk milletinin sekteye uğramış tarihi yürüyüşünün tekrar başlamasıdır. Türk milletiyle başlayan Türk dünyası, İslam dünyası ve bütün insanlığa adaleti götürecek büyük Türk milletinin nizamı alem ülküsünün kuvveden fiile çıkış günü olacaktır.

Selam olsun bu ruhla, bu inançla tarihe geçecek bu kahramanlara eşlik edenlere,

Selam olsun Türk'ün kızıl elma hedefi için çırpınan gönüllere,

Selam olsun karanlıktan gün ışığına bizi çıkacak olan milli ruhun uyanışını gerçekleştirenlere, Selam olsun MERAL ABLA ve cesurlar hareketinin destansı kahramanlarına. 

DÖN BABA DÖNELİM
YALAMA

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış