YAZIKLAR OLSUN

SIZE YAKIŞANI YAPIYORSUNUZ

Tam ne yazmalı nasıl yazmalı Anıtkabir'deki solgan rezaletini diye? Imdadıma Hakverdi Satılmış reis yetişti. Ben de Hakverdi Satılmış reisin duygularıyla başlıyorum.

"Olmuyor soytarılar olmuyor...

Orası öyle slogan atılacak yer değil!..orası Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün manevi huzuru Türk milletinin önderi bu güne kadar hiç bir siyasi parti adına genel başkanı adına Anıtkabir de slogan atılmamış Türk devletinin kurucu iradesi orada yatıyor .siz soytarılar cumhuriyet ve Atatürk ün kazanımları sayesinde soytarılık yapmaya devam ediyorsunuz dün fetoş alacağıyla ortak hareket ettiniz Türk devletine ortak kumpas kurdunuz Türk devletinin bekasıni tehlikeye attınız hala da devam etmektesiniz bugünde 10 kasimda Atatürk'ün yattığı yerde slogan atıp rezilce görüntü vermektesiniz.

Andolsun ki yanlış yapıyorsunuz.

Türk milliyetçileri ülkücüler olarak sizlerle zihniyetinizle hiç bir kan fikir birlikteliğimiz yoktur biz ülkücü hareket in mensupları Türk devletini Türk milletini korumaya yaşatmaya Atatürk ve başbuğ Alparslan Türkeş söz verdik ."

Orası slogan atılacak mekan değil. Orası birilerinin kişisel tercihlerini hoykurecegi mekan değil. Orası yüce Türk'ün Atasının yattığı yer. Sizin Türk ile kavganızı biliyoruz da yeri orası değil.

Atatürk hiç bir siyasetçinin kendi çıkarları doğrultusunda kullanabileceği bir kişilik değildir. Oradaki çirkin görüntü de göstermiştir ki Atatürk ve cumhuriyet bazı özürlüler için bir şey ifade etmiyor.

Iyi güzel de ya çıkıp birileri de "yuh" deseydi ne olacaktı hiç düşündünüz mü? Işın boyutu nerelere uzardı hesap ettiniz mi?

Görüntü gerçekten mide bulandıracak kadar kötüydü. Kimler tezgah kurduysa mutlaka ortaya çıkartılmalı ve hesap sorulmalıdır.

Malum kafa icraatını ortaya koyuyor. Sadece Anıtkabir olayı değil bugün canımızı sıkan. Bir de malum sendikanın yöneticisinin hem de milli eğitim bakanlığı bünyesinde bir zavallının hezeyanları da unutulmasın.

Yazık ki ne yazık.

Oturduğu koltuk yaşamakta olduğu özgürlük Atatürk tarafından sağlanan zibidinin bu gün içi yanmış.

Söylenecek söz yok.

YAZIKLAR OLSUN DEMEKTEN BAŞKA…

DOĞAN AY

ATATÜRK ve CUMHURİYET TİCARETİ
Seni Her Yıl Biraz Daha Özlüyoruz Büyük Atatürk!

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/