YALAN YANLIŞ VERİLER

5fa18f2917aca90f54065ea6

"Babamın Gidişi" adlı 3 bölümlük yazımı okuyanlar ve benimle birebir irtibat halinde olanlar, bu "Covid19" sebebiyle 3 Kasım 2020 tarihinde babamı ebediyete yolcu ettiğimi hatırlarlar.

Babam; 15 Ekim'de "Covid19" testinde pozitif çıktı, 22 Ekim'de hastanede servise yatışı verildi, 24 Ekim'de yoğun bakıma girdi ve 3 Kasım sabahı vefat etti. Ölüm raporunda "Bulaşıcı Hastalık (Doğal Ölüm)" yazmaktadır.

Şimdi yukarıdaki bilgilere göre, babamın esasında ölüm raporunda açık açık "Covid19" yazması gerekmiyor mu? Meçhul bir "bulaşıcı hastalık" ile beraber "doğal ölüm" yazması yanlış bir bilgi değil midir?

Babamın hastaneye yatış sebebi Covid19'dur. Bu lanet virüs sebebiyle bünyesinde bir tahribat oluşmuştur. Virüs, vücudu belirli bir süre sonra terk etmiş olsa dahi, tahribatın sebebi virüstür.

Hülâsa; yatış sebebine göre ölüm raporunun düzenlenmesi ve buna göre de kayıtlara veri girilmesi gerekir. Rapordaki "Bulaşıcı Hastalık (Doğal Ölüm)" teşhis notu eksik bir bilgiden öte, tamamen yanlış bir bilgidir. Bütün hakikati örten, verileri değiştirmeye yönelik bir bilgidir.

Babam; 2016'da bir kalp krizi geçirmesine rağmen, bu sefer kalp rahatsızlığı sebebiyle hastaneye yatmış değil. Rutin kontrollerinde bir böbrek yetmezliği rahatsızlığı da görülmemektedir.

Virüsün vücutta bütün dengeyi altüst ettiği, bütün istatistikleri karman çorman ettiği kamuoyunun malumudur. Babamda da öyle olmuştur. Dengeler karışınca iş böbrek yetmezliğine kadar dayanmış, istatistikler karışmış ve en sonunda da yorulan kalp durmuştur. Yani, dengeyi altüst eden virüstür. Virüs sebebiyle ölmüştür!

3 Kasım 2020 Türkiye Corona Virüs Tablosu'nda 79 vefat bilgisi görülmektedir.

Peki, babam ve babam gibi onlarcası bu tabloya dahil değil ise (ki değildir), o halde tablo yanlıştır.

Babamın öldüğü gün araştırmama göre o hastanede Covid19'dan vefat eden 5 kişidir. Fakat bunlardan 4'ünde babamda olduğu gibi ölüm sebebinde "Bulaşıcı Hastalık (Doğal Ölüm)" , 1'inde ise Covid19 yazmaktadır. Bu durum, diğer hastanelerdeki virüs sebebiyle ölümlerde de böyleyse, Türkiye Corona tablo verileri baştan aşağı yanlıştır.

Velhasılı kelâm;

Veriler bu şekildeyse, tablo yanlıştır.

O zaman şunu sormak lazım:

  • Veriler yanlışsa, tablo da yanlış; tablo yanlışsa ölüm oranları da yanlış. Peki, mevcut tablolardaki ölüm oranlarını kaç ile çarparsak gerçek sayılara ulaşmış oluruz?

Tanrı, Türk'ü korusun.

Babamın ruhu şad, mekânı Cennet olsun.

Serhat KAHRAMAN / 28.04.2021

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Kadın ve Erkek Cinayetlerini Nasıl Önleyebiliriz?
KUTSALLAR, YOLSUZLUĞUN VE HUKUKSUZLUĞUN ZIRHI OLDU

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin