OZAN ARİF'E DAİR

Kadrolarımız hapiste, gazetelerimiz kapanmış, kanaat önderlerimiz kendi derdine düşmüş; birileri de kemik yalamaya çıkmışken; camiamız ile bütün iletişim kanallarımız kesilmişti. Sazı ile sözü ile gurbetten sılaya seslenerek; heyecanlarımızı diri tutmayı sağlıyordu.
İşte böyle, zor şartlar altında, ozanımız sürgündeyken kendisinin kasetlerini mütevazi kaset dükkanımda tezgah altında bulundurarak gençlere ulaştırmaya çalışıyordum.

O zamanlar muhtemelen 17 yaşlarında bir delikanlı, bugünler de ise kırk yaşlarında olan değerli gönüldaşım ''Reis senin günahın büyük biliyor musun; Ozan Arif'in kasetlerini dinleterek beni ülkücü yaptın'' diyor. 

Ozanımızın bu şekilde uzaktan eğitimi, öğretimi ve bu eğitim, öğretimin sebep olduğu güzellikler kendisi için şifa kaynağı olacaktır inşallah. Sağlılığı ile çok güzel haberler aldım. Ozanımıza sağlık, sıhhat, afiyetler diler; hürmetlerimi sunar, ellerinden öpüyorum. 

Bu arada Ali Sertelli üstadımız başta olmak üzre şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar dileyip, dualarımızı eksik etmeyelim değerli gönüldaşlar.

Mehmet Soral

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telif Hakkı

© Mehmet Soral @ tahtaPod.com | Tüm hakları saklıdır.

İYİ'lik Mücadelesi Asıl Şimdi Başlıyor
İrade

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/