TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN ŞEHİDİ, GAZİSİ AYRI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE AKP HÜKÜMETİNİN ŞEHİDİ, GAZİSİ AYRI MI?

Toplumsal birlik ve beraberliğimizin göstergesi, kutsal değerlerimize dil ve el uzatanlara hak ettikleri şekilde karşılık vermektir. Vatan savunmasında yaralanarak el ve ayaklarını kaybetmiş Gazilerimize yapılanlar hepimize yapılmıştır. Hemde karısının, kucaktaki yavrusunun gözleri önünde. Gazimizin gözü yaşlı eşinin feryadını duymamak için kör, sağır ve dilsiz olmak gerekir. Uyan Türk Milleti! Üzerindeki ölü toprağından silkin. Daha ne zaman dirileceksin? Ankaranın göbeğinde herkesin gözü önünde Gazilerin saldırıya uğruyor!!!!!

O hainler bu cesareti bizim vurdum duymazlığımızdan alıyor. Bu gibi şerefsizliklerde hepimiz, asker, polis, savcı, hakim olabiliriz.. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Türkiye'de iki çeşit Şehit ve Gazi var. Biri Güneydoğuda terörle mücadele kapsamında ve yurt dışında vatan savunmasında bayrağı ve ülkesi için çarpışan Şehit ve Gaziler, İkincisi de 15 Temmuz darbesinin Şehit ve Gazileri. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP hükümeti 15 Temmuz Şehit ve Gazilerine sahip çıktığından,onlara kimse bir şey diyemiyor. Terör Şehit ve Yakınlarına ve Gazilerine bu kaçıncı saldırı?

İnşallah Cumhurbaşkanı Erdoğan Terörle Mücadelede Şehit düşenlere, Gazilerine ve yakınlarına da sahip çıkarda bu vandallığa son verilir. Bir an evvel Türkiye Cumhuriyetinin şehidi, gazisi ile AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğanın şehidi, gazisi ayrımına son verilmelidir. Devlet sahip çıkmıyorsa biz bu devletin milleti olarak şehit ve gazilerimize sahip çıkarız.. Değil mi ya...Şehit yakınlarına sabır, Gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Sevgi ve saygıyla 

GÖÇ YAZISI
Tempra bu, Mehtap Yılmaz! Fatmagül

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/