BİR OLALIM İRİ OLALIM DİRİ OLALIM

Müsaadenizle bugün yazıyı Rafet Erdem başkana bırakıyorum.

Sayın başkanım içinden geçenleri aktarmış.

Ülkücülerin içine düştükleri açmaz samimi olaeak Ülkücüyüm diyen herkesi rahatsız etmeli. Bu noktada artık şu parti bu parti hamaseti bir kenara bırakılmalıdır.

Her partide ülkücüler var ama ortada ülkücülük yok.

Türk Milliyetçileri ,Ülkücüler , her partide olabiliyor, çok iyi yerlere gelebiliyorlar söz sahibi olabiliyorlar ama ne hikmetse hepsi bir araya gelip hep beraber biz buradayız deyip Türk Milletinin ,ülkenin makus talihini değiştirmek için adım atmıyorlar, atamıyorlar...

Herkes bir yerlerde, ...

Yok efendim biz burdayız diyenler ise ; kayıtsız şartsız Akp desteğine devam ediyorlar , 2023'teki Cumhur Başkanı adayımız şudur diyerek.

Ülkücülerin,Türk Milliyetcilerinin, Türk Milletinin geleceğini ipotek altına alıyor. Hiç kimsenin böyle bir harekete ne hakkı ne de yetkisi vardır. Ülkücüler artık bu noktada bir araya gelmeli ve bu ipotekli kafadan kurtulmalıdır.

Bizlerin bir araya gelmesine müsade mi etmiyorlar dersiniz?Durum onu gösteriyor sanki.Şayet böyle bir durum varsa ve susuluyorsa, Türk Milliyetçisiyim, Ülkücüyüm demek veya olmak neyi ifade ediyor?

Bu zincir kırılmalı, duvarlar yıkılmalıdır.

Neye mal olursa olsun şayet engel olanlar varsa yok hükmünde sayılmalı , bir an önce hep beraber kucaklaşarak Türk Milliyetçileri , Ülkücüler bir araya gelmelidir. Her Türk Milliyetcisinin her Ülkücünün arzuladığı birlik sağlanmalıdır.

Bir olalım , iri olalım.diri olalım...

Birilerine payanda olmakla, bastonu olmakla bir yere varılamaz , helede Türk'e ve Türk Milletine ,Türk Milliyetçilerine düşman olanlarla asla !!!

Allah( cc) Türk Milletinin, Türk Devletinin , Türk Milliyetçilerinin, Ülkücülerin yar ve yardımcısı olsun.

Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene.

Hepiniz Allaha emanet olunuz.

R.Erdem

KÖKTEN JAKOBEN CHP'LİLER
Gülüm...

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/