BARZANİ YAHUDİ KÜRDİSTANI KURARKEN SUSANLAR TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YIKMAYI KONUŞUYOR

Beyler, yeni bir devlet kurma hayali yerine Fârâbî' nin tanımladığı "Erdemli, mükemmel, evrensel devleti" oluşturun. Fârâbîye göre "Gerçek mutluluğu amaçlayan ve uğrunda yardımlaşan bir millet Erdemli bir millettir. İçindeki milletlerin gerçek mutluluğa erişmek için yardımlaştıkları toplumda Erdemli devlettir." Bademleyenler ve bademlenenlerle Erdemli bir millet ve Erdemli devlet değil, ancak Lut kavmi oluşturursunuz. 

Barzani Kuzey Irak'ta Yahudi Kürdistan' ı kurmak için 25 Eylül'de halk oylaması yapacak. Hemen her konuda söyleyeceği olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümetin sesi çıkmıyor! Yapılacak halk oylamasına hükümetin derhal tepki göstermesi gerekir. Suriye, İran, Azerbaycan ve Rusya ile görüşerek ortak yaptırım gücü uygulamasına gidilmeli. Ve halk oylamasına asla izin verilmemeli.

Kurulması planlanan Yahudi Kürdistan yani ikinci İsrail ABD ve İsrail'in ileri karakolu ve hatta " üssü" olacaktır. Güneydoğu'yu Türkiye'den koparana kadar PKK, PYD, SDG ve İŞİD/ DAEŞ' ın da üssü olacaktır. Kürtler ise ABD, İngiltere ve İsrailin askeri olarak, onlar adına savaşacaktır.

Yahudi Kürdistan (de facto) oldu bittiye getirilerek kurulduğunda, eminim Türkiye çok pis kınayacaktır! Atı alan Üsküdar'ı geçtikten so Irağın toprak bütünlüğünü de savunacaktır...

"AKP'nin iktidara geldiği 2002 yılında Suriye, 911 km ile en uzun sınır komşumuzdu. 2017 yılında,Yahudi Kürdistan sınır komşumuz yapılırsa sınırlarımız 1242 km' ye çıkacak. Müstakbel komşumuz Yahudi Kürdistan'ın Türkiye'de terörü tırmandırıp, iç savaş ortamı hazırlamasının önüne kim geçebilir? Yapılacak bir halk oylamasıyla,Türkiye bölünüp Kuzey Kürdistan ortaya çıkarılacaktır. İran' da da yapılması muhtemel bir halk oylaması sonucu, Yahudi Kürdistan'ın sınırları 1696 km' ye çıkabilir.

Cumhurbaşkanı başdanışmanı İlnur Çevik, 'Eğer bir Kürt Devleti kurulursa Türkiye boykot uygulamaz' dedi. Efendim herkesin bir devlet kurma hakkı varmış! Türkiye' nin bu hain kripto danışmanların zulmünden çektiği nedir. İlnur Çevik, Ayhan Oğan gibi kriptolar sahibinin sesi köpek marka diyeceğim, köpekler kendine ekmek veren sahibini ve evini korur, kollar. Gerçek sahiplerini kolluyor olabilirler. Bunlar daha ne kadar başdanışman olarak kalacak? 

AKP hükümeti Yahudi Kürdistan'ın kurulmasınını sadece seyrederek örtülü destek verirken (!) AKP' li siyasiler de habire Türkiye Cumhuriyetini yıkıp yeni bir devlet kurmaktan söz ediyorlar. Elindekine sahip çıkmayan hain kriptoların, iç savaş kışkırtıcılığı dehşet verici.. Yargı derhal gereğini yapmalı.

15 Temmuz (kontrollü veya değil) buz gibi darbeydi. AKP' li bazı yetkili ağızlar darbe olduğunu bazıları da Kurtuluş savaşı olduğunu söylüyor! Karar verin lütfen 15 Temmuz darbe mi yoksa Kurtuluş savaşı mı? Darbenin kahramanları da; Cumhurbaşkanı Erdoğan ve şahsında Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkan Türk Ordusundaki darbe karşıtı Ulusalcı ve Millici subaylar, Türk Milliyetcileri, Ülkücüler ve Ulusalcılardır. Bir ay boyunca bedavadan yiyip içip, çalgı çengiyle gönül avutup, üste para alan tarikat ve cemaat aylakları değil. 

Beyler, yeni bir devlet kurma hayali yerine Fârâbî' nin tanımladığı "Erdemli, mükemmel, evrensel devleti" oluşturun. Fârâbîye göre "Gerçek mutluluğu amaçlayan ve uğrunda yardımlaşan bir millet Erdemli bir millettir. İçindeki milletlerin gerçek mutluluğa erişmek için yardımlaştıkları toplumda Erdemli devlettir." Bademleyenler ve bademlenenlerle Erdemli bir millet ve Erdemli devlet değil, ancak Lut kavmi oluşturursunuz. 

Osmanlı'nın çöküş döneminde son beş Şeyhülislam Yahudi ve Masondu. Üstelik de Nakşibendi tarikatından! İmamlar, Şeyhler, Hocaefendiler (kendilerini Seyyid, Şerif ilan edenler dahil), 1948 yılından bu yana Diyanet İşleri Başkanları ve Müftülerin kahir ekseriyeti Ermeni, Rum, Yahudi/ Sabetayist ve Masondu.

Camilerimizde Kur'an hükümleri diye İsrailiyat kaynaklı bilgilerle Tevrat anlatılıyor! Kuran değil. " İmamlar ve müezzinler 'Allah'ı Yahudiler gibi ' Ellah' diyerek okuyorlar! Yakında 'Selam' yerine de 'Şalom' diyecekler." İslam ruhban sınıfını kaldırdığı halde ruhban sınıfı oluşturuldu! İmamların ve Müftülerin Haham ve Hahambaşılardan ne farkı var.


Sevgi ve Saygıyla
Sevginaz Hamevioğlu 

Telif Hakkı

© Sevginaz Hamevioğlu @ tahtaPod.com | Tüm hakları sakldır.

'YE KURKUM YE'
DÜNYA GÖZ TEMERRÜDE DÜŞTÜ

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış