İz Bırakanlar…

Gizli Türk ve Müslümanlar!

Edebiyat, bilim, siyaset ve diğer alanlarda dünyaya yön veren gizli Müslüman ve Türkler…

1- William Shakespeare…
İngiliz biliriz ama değildir. Shakespeare'in aslı Şeyh Pir'dir.
Üstad (!) Kadir abinin literatürümüze kazandırdığı bir değerimiz. Shakespeare gizli bir Müslüman ve Türk idi. Aslen Antalya/Elmalı ilçesi Hacıyusuflar köyündendir. Padişah III.Murad tarafından İngiltere'ye, İngiliz edebiyatını bozması için yerleştirilmiştir!

2-Isaac Newton…
İngiliz fizikçi, matematikçi, astronom, mucit, filozof, ilahiyatçı olarak bilinen ve yer çekimi kanununu bulan bilim adamı da gizli Müslüman ve Türktür. Asıl adı İshak Nevruz ve padişah Mehmed IV zamanında Osmanlı medreselerinde müderrisler tarafından eğitilmiştir. Aslen Gazianteplidir!

3-Albert Einstein…
Yahudi asıllı Alman teorik fizikçi. Nobel fizik ödülüne layık görülen Albert'te gizli Müslüman ve Türk…
İsmet İnönü ile Eymür gölüne zaman zaman gider, mangal yakarlardı. Asıl adı Alper Enişte'dir. Kökenleri Amasya'dır!

4-Thomas Alva Edison…
20. yüzyıl yaşamını icatlarıyla büyük bir şekilde etkileyen Amerikalı mucit ve işadamı olan Edison'da gizli Müslüman ve Türk idi. Asıl Adı Osman Garson'dur ve Sakaryalıdır!

5-Angela Merkel…
Almanya başbakanı Merkel koyu Türk ve Müslümandır. Asıl adı Açelya Mertel'dir. Aksaray/Ortaköy ilçesindendir. Ihlara'da bir evi var. Zaman zaman gelir Ihlara'da piknik yapar!

6-Cristiano Ronaldo…
Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ise katıksız Türk ve Müslümandır. Asıl adı Cafer Dondurma'dır. Fatih Terim tarafından yetiştirilmiş ve dünya piyasasına sunulmuştur. Adanalıdır!

7-Mihail Sergeyeviç Gorbaçov…
Rus siyasetçi ve Sovyetler Birliği'nin son lideri. Gorbaçov'un perestroika ve glasnost adını verdiği reform çalışmaları soğuk savaşı bitirdi.
Türk ve Müslümandır, Türk ajanıdır. Sovyetlerin dağılması ve Komünizmin bitmesi için Süleyman Demirel tarafından görevlendirilmiştir. Süleyman Demirel, Mehmet Eymür, Hanefi Avcı'nın iyi ahbabıdır. Demirel'in hemşehrisidir. İsparta/Keçiborlu Kuyucak köyünden olup asıl adı Mikail Çorbacı'dır!

8-Vladimir Vladimiroviç Putin…
Rus siyasetçi ve Rusya devlet başkanı olarak bilinse de, Türk ve Müslümandır. Adana/Kozanlıdır. Asıl adı Veli Demir Piton'dur.
MIT tarafından yerleştirilmiş Türk ajanıdır. Hafta sonları Konya/Ilgın kaplıcalarına gelip, daha sonra Doblo ile pikniğe gittiği bilinir!

9-Donald John Trump...
Amerikalı iş adamı, siyasetçi ve Amerika Birleşik Devletleri'nin günümüzdeki başkanı. Türk ve Müslümandır. Asıl adı Davut Turan'dır.
Aynı zamanda ülkücü ve Turancıdır. Devlet Bahçeli'nin kankası ve iyi ahbabıdır. Konya/Derebucaklıdır. Her kurban bayramı deri, işkembe ve bağırsak toplar THK'na bağışta bulunur!

10- Nicolas Maduro...
Venezuela devlet başkanı. Venezuelalı politikacıdır. İyi Türk ve Müslümandır. Türkçesi muazzamdır. 'Diriliş Ertuğrul' hayranı ve tam bir Osmanlı evladıdır. Asıl adı Nuri Mudurnu olup, Bilecik/Söğütlüdür!

11-Alexander Boris de Pfeffel Johnson…
Kısaca Boris Johnson.
Britanyalı muhafazakâr politikacı, gazeteci ve Birleşik krallık başbakanı.
Çankırı/Kalfat köyünden. Osmanlı İmparatorluğunun son dahiliye nazırı Ali Kemal'in torunu Stanley Johnson'ın oğlu. Damat Ferit paşa tarafından yetiştirilmiş bu aile Teşkilat-ı Mahsusa üyeleridir. Asıl adı İskender Boran Cansın'dır… Cübbeli Ahmet hocanın İsmail ağa cemaatindendir. Cübbeli ile teravih namazı kılmışlığı vardır!

12- Fidel Castro…
Küba'nın efsane lideri. Kimse bilmez, aslen bizdendir ve Çemişgezek'li Hacı Hasan Kasatura'nın torunudur. Asıl adı Fikret Kasatura'dır. Adnan Menderes tarafından yerleştirilmiş MİT ajanıdır. ABD'nin ritmini bozmak için yerleştirilmiştir.

13- Joe Biden… 
Son olarak, AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu, ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın Erivan'dan ABD'ye göç eden Kürt bir aileden geldiğini öne sürerek, "Biden'ın gerçek ismi Cımoyê Bahattîn Ağa imiş!"
Muş/Varto'ludur!

… 

Medeniyetimizi inşaa eden, yön veren ve iz bırakanlar! 

Yaşar Kiraz

Maharetli Bahadır'lar
SEÇİM OLSA NE YAZAR... ENDİŞELİYİM
 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/