ADNAN OKTARIN SEKS KOMÜNÜ TARİKATI

Kendisini  Mehdi zanneden  Şizofren  Paronoid  bir kişilik  olarak Adnan  Oktar  yazdığı kitaplarındaki  adıyla Harun  Yahya  tezzatlarla dolu biri  Yahudilik  ve Masonluk diye  kitap  yazıp mason karşıtlığıyla bilinen Oktar  sonra  Mason olmuştu. İtalyan Mason Locası lideri Gian Franco Pilloni, Adnan Oktar'a "33. Derece Mason Diploması"  almıştı.
Masonluk karşıtı  kitap yazan sonra  mason olmasını şu gülünç sözlerle açıklamıştı.Kendi televizyon kanalında  Tapınak Şövalyelerine ve Masonlar hakkında övgü dolu konuşmalar yapıp. Oktar, programda Masonların ve Tapınak Şövalyelerinin "mehdi"nin gelişini beklediğine dikkat çekti ve neden mason olduğunu ise "Tebliğ yapacağım!.  cümleleriyle açıklamıştı.
Tutuklanmasında  İngilizderin devletini suçlayan  Oktarın İsrail derin devleti ve ABD derin devletlyle ilşkileri deşifre oldu.
 Adnan Oktarın İsrail bağlantısında İsrail Milletvekili haham Yehuda Glick,öne çıkıyor. Örgüt tarafından yılda 2-3 kez İstanbul'daki lüks otellerde ağırlandı. Adnan Oktar, devletle ilgili bilgileri Glick başta olmak üzere ABD ve İsrail vatandaşı 8 kişiye sızdırıyordu. Glick de bu bilgileri MOSSAD ve İsrail Başbakanı Netanyahu'ya bildiriyordu.
Adnan Oktar, ABD Dışişleri Bakanlığı'na bağlı istihbarat teşkilatında görevli Lee Thurman ile de bağlantılıydı.

İsrail bağlantısındaki Haham Yehuda Glick,Hem haham hem de İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Likut Partisinin bir milletvekili.Mescidi Aksa'nın yıkılması ve yerine tüm Siyonistlerin hayali olan Yahudi Mabedinin inşa edilmesi yönünde bir çağrıda bulunmuştu.
     Evanjelist Kilise Adnan Oktar İşbirliği

Evrim kuramının karşısına yaratılış görüşüyle çıkanlar, son yıllarda bu tartışmalarda yol almaya çalışıyorlar. Yaratılışçı cephenin başını ABD'li bir kuruluş çekiyor. Yaratılış Araştırmaları Enstitüsü (ICR-Institute of Creation Research"), milyonlarca dolarlık bütçesiyle dünyanın birçok ülkesinde etkinlikler düzenliyor, kitaplar basıyor, bu kitapları ücretsiz olarak dağıtıyor.ICR, ABD'li Hıristiyanların bir örgütü. Ama bu örgütün çalışma alanları arasında Türkiye de var. ICR Türkiye'deki evrim kuramı karşıtı çalışmaları destekleyip yönlendiriyor. Yaptıkları açıklamalarda; "ICR'nin yaratılışçılığı desteklemeye yönelik çalışmaları, Hıristiyanlığın Türkiye'de kabul edilmesini sağlayıp sağlamayacağından bağımsız olarak, etkili olmayı sürdürecektir" deniliyor.
Bu bağlamda Amerikan Yaratılışçıların maşalığını yapan isim ülkemizde Harun Yahya yani bir zamanlar motor, bacı, oral seks gibi kelimelerle gündemden güşmeyen isim Adnan Oktar. Yayınladığı kitaplar da geçmişini gizlemeye çalışarak Harun Yahya ismini kullanan Adnan Oktar ve BAV ın bu kitaplara katkısı sadece ICR ın çalışmalarını Türkçeye çevirmek ve İslam a uyarlamaktan başka bir şey değildir.
Ne Harun Yahya ne de BAV da görevli kişiler bilim adamı değildir. Özellikle Harun Yahya üniversite mezunu bile değildir ve hiç bir yabancı dil bilmemektedir. Şimdiye kadar Harun Yahya nın ciddi bir Üniversite Kürsüsünde bilimsel olarak yaptığı bir çalışma mevcut değildir.
Harun Yahya ve "Bilim Araştırma" Vakfı 1998'den itibaren Hıristiyan köktendincilerle işbirliği içinde evrime ve bilime karşı çok büyük mali kaynaklarla desteklenen yoğun bir kampanya yürütmeye başlamıştır.ABD'li Hıristiyan köktendinciler ise Türkiye'deki evrim karşıtları ile işbirliklerinin Türk toplumunda Hıristiyanlık inancının yayılmasında yardımcı olacağı inancındadırlar. Bu bilimdışı kampanya tarihte sık sık örneklerini gördüğümüz "din elden gidiyor" sloganıyla ilerlemeye karşı çıkan zihniyetin yeniden sergilenmesidir. Bu kampanyada ABD'deki köktendincilere paralel olarak McCarhty'ci bir yaklaşımla "Darwinizm komünizmin, ırkçılığın, ve bölücülüğün temelidir" şeklinde gerçek dışı savlar yeralmıştır.
ABD de Eric Hovind ve Kent Hovint bu bağlamda Harun Yahya nın örnek aldığı kimselerdir. Tek bir farkla Harun Yahya hiç bir zaman yazdığını iddia ettiği kitapların içeriği hakkında ne basın önünde, ne de bilimsel bir sempozyumda konuşmuş ve tartışmış değildir. Aşağıda ki video lar Harun Yahya nın fikirlerini kopyaladığı merkezde yapılmıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=HlUpx19JjWkhttp://www.youtube.com/watch?v=hsamxXbSztE…feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=soVQrBelj_s…feature=related
Aşağıda ki Evangelist destekli siteleri okursanız Harun Yahya nın eserlerinde kullandığı bütün iddiaları görebilirsiniz..
www.icr.org

Adnan  Oktarın Evrim ve Darvinizm  karşıtı kitaplarının   Evanjelizm boyutu var. Bu kitaplar ABD merkezli Evanjelistlerin dünyaya yaydıkları Darwinizm, Materyalizm ve Evrim karşıtı kitapları… Elekten geçirerek ve Türkçeye tercüme ederek, üzerine de Adnan Oktar ya da Harun Yahya yazarak, ücretsiz olarak ülkemizde dağıtıyorlar. Bari elekten geçirme ve Türkçeye tercüme etme kısmını Adnan yapsa.. Ama nerede…  İyi eğitimli  İngilizce bilen müritleri yapmış.

Neden HARUN YAHYA ismini kullanıyor peki ?

Kur'an-ı Kerimde 28 tane peygamber isminden neden Hz.Harun ve Hz.Yahya'nin isimlerini seçti acaba hiç düşündünüz mü ?
Hz.Harun, Hz.Musa'nin agabeyi ve yardımcısıydı. Hz.Yahya ise Hz.İsa'nın yardımcısıydı.

Eğer Adnan Oktar MUSA ve İSA ismini kullansa bunun manasını herkes pat diye anlar, ama Yahudilerin Hz.Musa'sı ve Hristiyanlarin Hz.İsa'sının yardımcılarının isimlerini kullanınca bunu öyle herkes anlamaz.

HARUN ve YAHYA ismini kullanması onun Hristiyanlik ve Yahudiliği birleştirmek istediğini gösteriyor.

İğrenç  Seks Komünü  Tarikatının Örgütlenme  Yapısı  Şöyle:

Baş İmam: Adnan Oktar. Tek hakim.
İmamlar: Bahadır Güven, Fırat Develioğlu, Halil Hilmi Müftüoğlu, Emre Nil. Baş İmam'ın fetvalarını cemaate duyurup, uygulanmasını kontrol ediyorlar. Baş imamla, sadece onlar görüşebiliyor.
Kardeşler: Cemaatin halkla ilişkiler kolu. Hepsi erkek müritlerden oluşuyor. Kitapların basılması, şantaj kasetlerinin, karalama metinlerinin hazırlanması, dağıtılması, toplantıların düzenlenmesi onların görevi.
Bacılar: Kadın müritlerden oluşuyor. Cemaat içinde kıdem alan, eğitimini tamamlayan, Adnan Hoca tarafından imana ulaştıkları kabul edilen müritler. Kardeşlerle aynı görevleri üstleniyorlar. Cemaat içinde, kendi istedikleri erkek müritlerle birlikte oluyorlar. Partnerlerini seçme hakları var. Eski manken Gülay Pınarbaşı da cemaatin bacılarından.
Cariyeler: Adnan Hoca tarafından, sınanıp hiç bir zaman bacı olamayacaklarına karar verilen kadınlar. Cemaat içinde yatakodası partnerlerini seçme şansları var. Kardeşlerin ve bacıların verdiği görevleri yerine getiriyorlar.
Motorlar: Cemaatin en alt kademesindeki, kıdemsiz kadınlar. İmamlar ve kardeşler, istedikleri zaman onlarla ilişkiye girebiliyor. Reddetme hakları yok.Cariyeliğe ya da bacılığa yükselebiliyorlar.

Tanıksız Seks Yasak
İMAMLAR ve kardeşler, cemaat içinden bir kadınla ilişkiye gireceği zaman, başlarında mutlaka 'tanık' bulunuyor. Birleşmeyi izleyen tanık, Hoca'nın, fetvasına uygun oral ya da anal seks yapıp yapmadıklarını kontrol ediyor. Tanıksız ilişkiye girebilen tek kişi Adnan Hoca. Yeni gelen motorlardan, imamların beğenisini kazananlar Adnan Hoca'ya sunuluyor.

Çarpık ilişkiler yumağı Adnan Hoca'nın eski müritlerinin anlattıkları Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. Bazı müritleri, Adnan Hoca'nın, 3 yıl önce kendilerine bir fetva vererek normal seksi yasakladığını ve "Oral ve anal seks yapın" talimatı verdiğini, sapık ilişki sırasında, bir kişinin de gözcülük yaptığını ileri sürdü.

Lezbiyenlik  Serbest

 Bir müridin  itiraflarında

Adnan Oktar'ın yanına gittiğimde beni elimden tutarak tuvalete götürdü. Bir anda öpmeye başladı. Ağlamaya başladığımda saçımı arka taraftan tutarak artık onun olduğumu isterse bu akşam yüz kişi ile birlikte olabileceğimi, ne diyorsa onu yapmamı istediğini söyledi. Orada 3 kızın lezbiyen ilişkiye girdiğini gözlerimle gördüm. Bu kızların hepsi birbirini sözlü olarak taciz ediyor ve Adnan Oktar buna müsaade ediyordu" ifadelerini kullandı.

Sapkın Tarikatın   Namaz, Alkol, Abdest,  Tesettür Konusundaki Görüşü

İçki helal, oruç yok, namaz 2 vakit tek rekat! Adnan Oktar'a içki meselesi de soruluyor. Çünkü grup sadece şarabı içki sayıyor. Kandilli'deki villada yapılan baskında votka, rakı ve viski şişeleri bulunmuştu.Adnan Oktar, "Kur'an'da sadece şarapın ismi geçiyor o haramdır" diyor. Diğerleri ise helal!Çırağan gibi lüks mekânlarda gösterişli iftarlar vermekle meşhurlar ama oruç tutmadıkları anlaşılıyor.

Adnan Oktar 'ın namazın iki vakit olduğunu söyleyip bu şekilde kıldırır "Namazda Kur'an ayetlerinden okunmaz, sadece tesbih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kuran'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler" 

KEDİCİKLER'LE ŞANTAJ
Adnan Oktar, A9 isimli TV kanalında 'Kedicik' diye isim taktığı kadınlar ile program yapıyordu. İtirafçıların verdiği bilgiye göre; mürit kadınlar nüfuzlu yerli-yabancı kişilere şantaj yapmak için de kullanılıyordu. Ayrıca kadınlar, mürit erkeklerin seks kölesiydi.

DEHŞET İFADELER
Posta Gazetesi'nin haberine göre; Örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu: 95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu. Tacize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı.

OKTAR, NUHİLİK AKIMININ TÜRKİYE'DEKİ TEMSİLCİSİ'

Esas mesele, Adnan Oktar'ın Nuhilik akımının Türkiye'deki temsilcisi olmasıdır. Nuhilik, özellikle 1951 yılından itibaren İsrail'in bir devlet politikası olarak benimsediği bir durum. Bu aynı zamanda ABD'nin 1990 yılında Kongre kararıyla desteklediği bir şey"

Nedir bu Nuhilik?
Nuhilik, dünyadaki ahlaki ilkelerin Nuh Aleyhisselâm'daki kanunlar çerçevesinde toparlanması neticesinde oluşan bir akım. Bu akımın en büyük özelliklerinden bir tanesi, otorite olarak Yahudi din adamlarının tanınmasıdır. Mesela, siz akıl ile Nuhiliğe vardınız ama Yahudi din âlemini otorite olarak tanımıyorsunuz; o durumda sizi kabul etmiyorlar, hatta putperest olarak tanımlıyorlar. Dolayısıyla, Adnan Oktar'ın en büyük özelliği Nuhiliğin Türkiye'deki temsilcisi olmasıdır.


Adnan Oktar ile Fetullah Gülen arasındaki 6 benzerlik

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında ortaya çıkanlar, örgütün FETÖ ile benzerliklerini de ortaya koyuyor. Pensilvanya'da ikamet eden Gülen ile bir kolu ABD'de bir kolu İsrail'de olan iki ismin yolları nerelerde kesişti. İşte yanıtı.
1 – MÜSTEAR İSİMLE KİTAP YAZDILAR
Fetullah Gülen, 1970'lerden bu yana faaliyet gösteriyor. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yazılarında "Abdul Fettah Şahin, Saffet Senih, Şemsettin Nuri" gibi isimler kullandığı biliniyor.
Yahudilik, masonluk, Darwinizm, yaratılış kitaplarıyla uluslararası kamuoyunun da dikkatini çeken Adnan Oktar da müstear isimle Harun Yahya adı ile kitaplarını çıkarıyordu.
2 – DİNLER ARASI DİYALOGCULAR
Fetullah Gülen, 2000'li yıllardan bu yana Vatikan'la yapılan görüşmeler ve sempozyumlarla dinler arası diyalogu savunuyor. Adnan Oktar da birçok sohbetinde, "Museviler bizim kardeşimizdir Hristiyan dindarlar bizim canımız, ciğerimiz kardeşlerimizdir. Benim diyalog dediğim budur" demişti.
3 – MÜRİDLERİ MEHDİ DİYE KONUŞUYOR
Fetullah Gülen, "Dünya zulümle dolduğunda mesih gelir" demişti. Örgütü de FETÖ elebaşı için"beklenen salih zat" diyordu. Gözaltındaki Oktar ise mehdiyi tanımlarken kendisini anlatıyordu ve "Mehdi özellikleri bana çok benzediği için için böyle bir çıkarımda bulunuyorlar" diye konuşmuştu.
4 – YAHUDİLERE BAKIŞLARI DEĞİŞTİ
"Daha önce Kuran ayetlerini yanlış anlamışım sonradan Yahudilere dair bakışım değişti" diyen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e karşılık Adnan Oktar da Yahudiliği artık neden eleştirmediğini şöyle anlatmıştı: "Biz Mehdi talebesiyiz, Mehdiyet yani Tevrat'ta bildirilen Moşiyah'ın, hadislerde bildirilen Mehdi'nin talebesiyiz."
5 – İSRAİL'LE YAKIN İLİŞKİLER KURULDU
Gülen, İsrail'in kanlı Mavi Marmara baskınını değerlendirirken, "İsrail'in onayı olmadan hareket etmek, otoriteye başkaldırıdır" demişti. Adnan Oktar'ın"kedim" diye seslendiği Aylin Kocaman İsrail haber sitelerinden Jerusalem Online sitesine röportaj vermiş, üyeleri Tel Aviv'in yolunu tutmuştu.
6 – HEP AMERİKA'YI DESTEKLEDİLER
Gülen 1999'da ABD'yer kaçtı ve örgütünü oradan yönetiyor. Oktar da 7 Ağustos 2011 tarihinde ABD Hava Kuvvetleri pilotlarının eğitildiği en büyük üslerden biri olan Lackland'a temsilcisini gönderdi, Darwinizm'i anlattırdı. ABD Hava Kuvvetleri Adnan Oktar'a iletilmek üzere konuşmacıya bir madalya verdi.

Adnan  Oktar gibi  İsrail ve ABD derin devletinin adamı olan sahte   mehdi,  Türk islam birliğini savunmaadı altında  aslında  İsrail ve  ABD'ye  yaptığı hizmetlerin üstünü örtmektedir.

KONGRE BİR FIRSAT OLABİLİR
ÜLKÜCÜLERİN VİCDANLARIYLA İMTİHANI

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/