By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/

TUNÇ SOYER VE İKİZ YASALAR

20191105_200812

"Bütün halklar kendi kaderlerini tayin etme hakkına sahiptirler. Bu hak gereğince halklar kendi siyasal statülerini özgürce kararlaştırırlar ve ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmelerini özgürce sağlarlar. Bütün halklar, kendi amaçlan doğrultusunda, karşılıklı yarar ilkesine dayanan uluslararası ekonomik işbirliği ve uluslararası hukuktan doğan yükümlülüklerine halel getirmemek kaydıyla, kendi doğal zenginlik ve kaynaklarından özgürce yararlanabilirler. Bir halk hiçbir durumda, kendi varlığını sürdürmesi için gerekli olanaklarından yoksun bırakılamaz. Özerk olmayan ve Vesayet altında bulunan ülkelerin yönetilmesinden sorumlu olan Devletler de dahil, bu Sözleşme'ye Taraf Devletler, Birleşmiş Milletler Yasası'nın hükümleri uyarınca, halkların kendi kaderlerini tayin etme hakkının gerçekleştirilmesini kolaylaştıracaklar ve bu hakka saygı göstereceklerdir."

Ikiz sözleşmelerden bir madde. Ne zaman imzalanmış?

4868 sayılı ikiz yasa olarak bilinen 'Medeni ve Siyasi Haklara İlişkin Uluslararası Sözleşme'yi ANASOL-M Hükümeti imzaladı. Sonra gelen hükümette yürürlüğe koydu. 

TUNÇ SOYER denen malum şahısa kızmadan önce şu ikiz yasalar konusu da unutulmasa iyi olur. 

Kısaca hafıza tazeleyelim. Malum balık hafızalı genel başkanlara biat etmeyi seven bir milletiz.

Küresel efendilerin federasyona giden yolda bize çizdiği en önemli yol haritalarından biri ikiz yasalar (4867 ve 4868) adıyla anılan yasalardır. Türkiye ise; 2000 yılında hükümet tarafından imzalanmış, sonra gelen  hükümet tarafından, tam ABD Irak’a girerken sumen altından çıkartılarak onaylanmıştır.

Yani Tunç Soyer aracılığıyla malumun ilanı yapılmaktadır. Işin garip tarafı da ikiz yasalara imza atan parti genel başkanına biat edenler hücum borusu çalmaktadır. 

Yahu Tunç Soyer'i biliyorsunuz adamdan başka bir şey beklenmesi abesle iştigal olur. O kanının gereğini yapıyor. Peki siz beyler? Hâlâ biat demeye devam mı diyorsunuz?

Küresel efendiler talimat verdi dün ikiz yasalar imzalandı aynı efendiler bugün Tunç Soyer'i konuşturuyor hepsi bu.

Uyanın artık. 

Bırakın boş hamasetleri. 

Doğan Ay Utanmaktan Yorulduk!
Tunç Devri!

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış