İMTİYAZLI SUÇLULAR

Screenshot_20210802-151039_Google

Bazı suçlular vardır imtiyazlıdır onlar. Onlara dokunulmaz. Onların günah işleme özgürlüğü kadar suç işleme özgürlüğü de bulunur.

Bu tipler toplum içinde de baş köşede oturur. Kimse sorgulamaz bu tipleri. Bu tipler istediğini istediği yerde istediği şekilde ifade etme özgürlüğüne sahiptir. Bu tiplere siyasetçiler bürokratlar gazeteciler arasında daha sık rastlanır. Bu tiplerin dün söylediği ile bugünkü söylediği arasında uçurum olması kimseyi ilgilendirmez.

Bu tipler basit küçük taşra siyasetçileridir.

Bu tipler için uyduruk bir düşman oluşturmak en büyük önceliktir. Bilirler ki karşıda düşman yoksa başarı da yoktur bu imtiyazlı suçlular için.

İmtiyazlı suçluların en büyük bölümünü bizde siyasiler oluşturur. Çünkü hiçbir siyaside suç bulamazsınız. Onlar sütten çıkmış ak kaşıktan daha temizdir. Her türlü herzeyi yerler ama yine de en temizi onlardır. Seçmen şak şak yapmaya hazır nasıl olsa.

İmtiyazlı suçlular seçkinler.

İmtiyazlı suçlulara dokunulmaz.

Onlar ülkenin kaymağını yerler kimseye hesap vermezler. Hesap vermeyi bırakın onlara hesap bile sorulmaz.

İmtiyazlı suçlular günahsızdır.

Tarihin her döneminde imtiyazlı sınıftan olanlar gününü gün ederken, diğerleri çok zor koşullar altında yaşamak zorunda kalmıştır. Tıpkı bugün yaşadığımız gibi. İmtiyazlı bir zümre ülkenin yer altı yer üstü bütün imkanlarını gönüllerince kullanma hakkına sahipken toplumun büyük bölümü açlık sınırında yaşamaya çabalamaktır.

Son zamanlarda bu imtiyazlı suçlulara hukumetin en büyük destekçisi cemaat ve tarikatlar da eklendi.

Yedikleri her türlü halt yanlarına kâr kalıyor bu muhteremlerin. Devletin bütün imkanlarını sınırsız ve sorumsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz ve imtiyazlı olursunuz bu dönemde. Din istismarı ile başlayan ve her türlü istismara açık bu yapılar da maalesef imtiyazlı suçlular konumundadır.

UYANIN ARTIK! BU İMTİYAZLI SUÇLULAR YOK OLMADIĞI SÜRECE KALKMAMIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

DOĞAN AY

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

ARZ EDERİM
OKUL, MÜDÜRÜ KADAR MI OKULDUR?

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin