ERHAN USTA VE AYKUT ERDOĞDU GİBİLERLE NE İYİ OLUNUR NE DE CUMHURİYET KORUNUR!

mahmut

"Muhalefeti eleştirerek iktidarın ekmeğine yağ sürüyorsunuz!" Bu sözü yıllardır ne çok duyduk değil mi?

Peki eleştirmeyince ne oluyor?

Ne olacak! Birisinin zamparalık videosunu eski eşinin hesabından dinliyoruz, diğerinin ise twitter hesabından gericilerin ölmüş liderine övgüler okuyoruz.

Birisi yeni karısını torpille, yani LİYAKATSIZ bir şekilde Meclis Üyesi seçtirdiğini anlatıyor, diğeri kız çocuklarını okutmayın diyen gericiye "Alim" diyor!

Biz de sokakta insanlara diyoruz ki: "Millet İttifakı gelince bu ülkeye liyakat gelecek ve Cumhuriyet değerleri korunacak!". İnsanlarda haklı olarak Erhan ve Aykut gibilerini sorduklarında ise "Özel geneli kapsamaz" falan filan diye ezik ezik viyaklıyoruz! Ezik ezik diyorum çünkü kendi söylediğimize kendimizde inanmıyoruz. Mesela Aykut Erdoğdu yeni eşini gizlice mi seçtirmiş Meclis Üyeliğine? Yahu oy kullananları nasıl ikna ettiğini adam telefonda bizzat kendisi anlatıyor. Grup Başkanvekilliği koltuğuna oturtulan Erhan Usta'nın zihniyetini Meral Akşener bilmiyor muydu? Adam rızasıyla falan değil, Cumhur İttifakından kovulduğu için İYİ Partiye geldi. Herifin zihniyeti belli!

Aykut Erdoğdu, İsmail Saymaz'ın "İstifa edecek misiniz?" sorusuna şu yanıtı vermiş.

- Genel Başkan veya parti yönetimi zor durumda bıraktığımı düşünürse hemen, o konuda çekincem yok!

Yani Genel Başkana veya Parti Yönetimi zor duruma düşürdüğünü düşünmezse koltuğunda oturmaya devam edecek! Çünkü bu tipler sadece Genel Başkanın ve Parti Yönetiminin ne düşündüğünü önemserler. Muhalefete destek veren yüzde atmışın ne hissettiğini bir an olsun düşünmezler. Ulan işin zora düşürmesi mi kalmış? Onca baskıya rağmen AKP'nin susturamadığı muhalif kesimi tek hareketinle susturdun. Çek git artık bir zahmet!

Gelelim Erhan Usta'ya. O malum twit atılalı kaç gün oldu ama hala İYİ Parti Yönetiminden tık yok. Hani Enes Kara intihar ettiğinde kahrolmuştunuz! Gerici Vekilinizin "Alim" dediği Mahmut Eefendi(!)ler yüzünden kaç genç Enes Kara'nın kaderini yaşıyor bilmiyor musunuz? Erhan Usta gibi gericiler mi gençlerimi tarikatların elinden kurtaracak?

Gerçi böyle söylediğimizde diyorlar ki: "Şu an Kurtuluş Savaşı veriyoruz, o yüzden Atatürk gibi her kesimi toparlamalıyız!" Bir de böyle beylik lafları var!

Birincisi biz Kurtuluşu Savaşı vermiyoruz, biz Atatürk Devrimlerini, karşı devrimcilerden korumaya calışıyoruz. Atatürk Devrimlerini yaşatma mücadelesi devrimlere inanmışlarla verilir. Sizin Grup Başkanvekiliniz Erhan Usta bir karşı devrimcidir ve onun gibilerle Atatürk Devrimlerinin mücadelesi verilmez. Aklı başında hiç kimse Atatürk rozetini yakasına takıp Erhan Usta gibi bir gericinin arkasından yürümez. Ha bir gün gerçekten fikri değişirse kendisi onların arkasından yürür.
Peki neden böyle oluyor?

Neden olacak, çünkü bizim "AKP'nin ekmeğine yaş sürmeyin"cilerimiz var! Çünkü çaresizliğimizin farkındalar. Çünkü Allah'ın belası Bahçeli bizi iki bloklu sisteme mahkum etti. Çünkü Cumhur İttifakından çektiklerimizi unutmadığımızı biliyorlar. Onlardan kurtulmak için sandığa gideceğimizin farkındalar.

Fakat farkında olmadıkları bir şey var. İktidarın çektirdiğini unutmayan, muhalefetin çektirdiğini neden unutsun?

UNUTMAYIZ!


Okan Kilit×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

CÜNEYT ARKIN DA GİTTİ
TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOK!

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin