Biz Beceremiyoruz Bu İşi

Yıllardır süren saçmalığa alkış tutanlar kadar, alkışlayanların sesini kesemeyenlerde aynı oranda suçludur.

Beceremediğimizin ispatı sıra sıra gelen tabutlar. Hepimizin dilinde vatan sevgisi. Dilimizde diyorum, zira dilimizde olmasaydı rafa kalkmazdı Şeyh Edebali'nin "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" felsefesi. 


Biz beceremiyoruz bu işi…

Devlet kurmak, devlet yönetmeye benzemiyormuş. Garip kurgular sarmış etrafımızı

- Rotschild diye bir aile varmış, dünyayı o yönetiyomuş!

-Amerika istemeden ülkede yaprak kımıldamaz!

- Hep bunlar İsrail oyunu!

Özgüven yerin dibine vurmuş! Araştırıp, sorgulamaya ne hacet! Herşeyin sebebi belli işte. Yazık okumadan alim olunmuş.

Biz beceremiyoruz bu işi…

Çocukluğumdan buyana hep dinledim konuşulanları, hep ele suç bulduk. Oysa düşmanın göreviydikırmak kırdırmak. Ben çocukken her olaya İsrail, Amerika veya Batı oyunu dendiğinde Hristiyan milletlerin çok akıllı olduğunu düşünürdüm. Misal veriyorum, biz topumuz birleşsek Hollanda'nın içinden Hollanda'yı karıştıracak bir terör örgütünü aktif hale getiremeyiz. Hiç birisi yutmaz bu numarayı. Biz ise en basit numaraları yıllardır yutuyor birde üzerine soğuk su içiyoruz.

Biz beceremiyoruz bu işi…


Fransız düşmanı bir insan Fransa'da aydın olarak anılır mı? İngiliz'e kin kusan birisi İngiltere'de baş tacı yapılır mı? Bizde ki aydın denilen şahıslara gidin bakın. Türk düşmanı olmayan kaç tane isim sayabilirsiniz bana. Türk düşmanlığının entelektüellik olarak görüldüğü bir ülkede, Türk'ün ölmesinden doğal ne olabilir. Yalan mıyım? Milletin büyük çoğunluğu süslenmiş laflarla piyasaya sürülen etnik bölcüğün arkasına gizlenerek cahilliğini saklamadı mı. Bizde okumadan "Aydın" gömleği giymenin kısa yoludur Türk düşmanı olmak. Atatürk'e bile "Ne mutlu Türküm diyene" sözünün sahibi olduğu için kulp takıldı bu ülkede. Ne diyordu çok bilmişler "Sen Türk dersen, o da Kürt der" . Hadi birleştirin şimdi böldüğünüz milleti.

Biz beceremiyoruz bu işi…

- Ermeni soykırımı yok deme bana yaaa! Merhametli ol biraz!

- Kürtler Türk müdür? Saçmalamaaa!

- Abi araştırtsan Türkiye'de Türk çıkmaz!

- Türk olunca ne oluyor ki?

Bir nesil bu laflarla büyüdü. Oysa sözde Ermeni soykırımının en derin araştırmacısı YusufHalaçoğlu soykırım yalanını bertaraf etmişti. Zira bertaraf ettiği için adamı görevinden aldık. Sadece Ermeni soykırımını değiiill, kendisine Kürt diyen vatandaşlarında kökeninin Türk boylarından geldiğini ispatlamıştı. Birileri beğensede beğenmesede Türkiye'nin en az yüzde doksana yakını Türktür TÜRK.

Ozan Arif'in deyimiyle Hasan'ın Hasso olması bir fark değildir.

Biz beceremiyoruz bu işi…

Çünkü artık biz, biz değiliz. Bir çoğumuz ruh hastası. Kimse kusura bakmasın Alparslan ile Fatih ile övünüp, Türklükten utanmak bir ruh hastalığıdır.

Ne duygusal anlardı değil mi? Barış süreci, sözde kardeşlik lafları, dağdakiyle şehirdekinin kucaklaşması, falan filan!

Herşeyin sebebiydi işte Milli Devlet safsatası!...

Bölündükçe birlik olacağımızı sanacak kadar aklımızı yitirmişiz biz.

Biz beceremiyoruz bu işi…

Herkes yazıya eklediğim resimlere iyi baksın. Sakın kimse katili uzaklarda aramasın. Yıllardır süren saçmalığa alkış tutanlar kadar, alkışlayanların sesini kesemeyenlerde aynı oranda suçludur.

Bu yiğitlerin itler tarafından katledilmesinin sebebi biziz.

Gerçek katili biziz onların.

Çünküüü biz cahiliz, biz beceremiyoruz bu işi…

Okan KİLİT

AKP'li VATANDAŞIM SEN NESİN?
​NEDEN MERAL AKŞENER?

İlgili İletiler

 

Bu yazışmadaki kişiler

Yorumlar (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Yazının başında Rothchild ailesinden bahsedince hani böyle bir yapılanmayı bizim kafamıza yükleyen algıdan bahsedince birden bizim Aksaçlılar geldi aklıma. Hani bizim derinlerdeki adamlarımız devleti esas yönetenler ! Bu adamlar diyorum...

Yazının başında Rothchild ailesinden bahsedince hani böyle bir yapılanmayı bizim kafamıza yükleyen algıdan bahsedince birden bizim Aksaçlılar geldi aklıma. Hani bizim derinlerdeki adamlarımız devleti esas yönetenler ! Bu adamlar diyorum Osmanlı'dan bugüne çöküşe bu kadar sessiz kaldı ise karaktersizler hayır sessiz kalmadı bir şey yapmaya çalıştı ve yapamadı ise sizin dediğinize geliyor bu Hristiyanlar çok zekî biz aptalız ! Tabii ortada böyle bir yapılanma var ise ... Son zamanlar da çokça karşımıza çıkıyor, Diriliş Ertuğrul dizisinden Kurtlar Vadisi'ne kadar ha bir de Salman Kayabaşı'nın komplo dolu gerçek dışı kitaplarında !

Devamı...
Bu yorumdaki ek dosyaları görüntüleme izniniz yok
Henüz Yorum Yapılmamış