PSİKOLOJİK DELİYİM

Ömrüm boyunca The Cemaate karşı oldum. Bugün biri kalkıp "Sen cemaatçisin" dese The Cemaatçiler kıçıyla güler, o derece yani.

Şimdi efendim, adam koltuğuna sıkı sıkı yapışmış bırakmıyor (Efendi efendi bırakıp kenara çekilse AĞABEY muamelesi görecekti. Ama hak verin hele, 4 ay içinde 2 milyon oy kaybetmesine rağmen koltuğuna sıkı sıkı yapışması bir proje adamı olduğunun delillerinden biri değil midir? "Değildir değildir, bilgedir bilge!" Tamam da, sebep?)

En önemli argümanlarından birini daha dün yine dillendirdi. MHP, "Okyanus ötesi merkezli oyunun figüranı" olamazmış. Eyvallah!.. 

* * *


  • Adına AKP denen tek başına iktidar 11 yıl The Cemaatle aynı yastığa baş koyduğunda neredeydiniz?

  • Madem ahlâk abidesisiniz, 11 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşine "orospu" diyeni "pezevenk" saymamanızın ahlâkî gerekçeleri nelerdir de bugün "ortaklık yapabiliriz" mesajları veriyorsunuz?

  • Hükümet ve "okyanus ötesi" Ergenekon ve Balyoz gibi uyduruk davalarla Türk ordusunun yapısını bozarken, kimi vatan evlatlarını mahpusta çürütür, kimini mahpusta öldürürken neredeydiniz?

  • Meşhur "Ülkücü Yemini"ndeki sözlere n'oldu? Hani her türlü faşizme meydan okuyordunuz? Gezi olaylarında neredeydiniz de meydanı bölücülere bıraktınız?

  • Faşist iktidar yıllarında çiftçi anasını alıp gitti, yakınını kaybeden vatandaş "İsrail dölü" oldu. Ama siz bunlara seyirci kalarak, üstüne üstlük bu iktidara destek vererek pek bir milliyetçi oldunuz öyle mi?

  • Bugün vahiy mi geldi? (%80 deli raporu olan bir arkadaş aradı ve "ben artık peygamberliğimi ilan edeceğim" dedi. Benim cevabım: Seni peygamber olarak gönderdiğimi hatırlamıyorum!)
Ölüm Karası
ANLAMAYACAK NE VAR?

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış