KAMPÜSTE BİR AVUÇ İNANMIŞIN SOYLU KAVGASI!

İzmir Ege Üniversitesinde fırtınalı günler sürüyor,Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu,"Atatürk ve Bayrak İçin Ege'de Birlik Var!" yürüyüşünden sonra hedef içine alınıyordu. Fırat her şeyin farkında fakat korkusuzca okulda ülkücü kardeşlerinin refahı için uğraşıyordu. Çeşitli yürüyüşler düzenliyor,çeşitli konuşmalar yapıyordu.Kolunda adı yazılı olan, canından çok sevdiği Beyza'sını bile kendinden ötelemiş, üniversite içerisinde ona zarar gelmesin diye ondan kendini uzak tutuyordu. Kara günler çetin geçiyordu kahpe düşman elinden gelen her türlü provokatörlüğü yapmaya devam ediyordu. Fırat okulda teröristler tarafından hain ilan edilmiş durumdaydı. O gün gelip çatmıştı,Fırat bir avuç inanmışa o unutulmaz konuşmayı yapıyordu; "Bu mücadeleyi 20 kişi kalsak da, 30 kişi kalsak da bu şerefsizlere, bu vatan hainlerine karşı yürüteceğiz Allah'ın izniyle!" diyordu. Leş kokan ağızlar Fırat'a çoktan bilenmişti.

Tarih 20 Şubat 2015'i gösterirken Fırat vakurca giriyordu üniversitenin kampüsüne. Öğretmen olup Kür Şad'ı anlatacaktı kimin aklına gelirdi Kür Şad olup tarih yazacağı! Terörist öğrenciler tarafından başlatılan kavga Ege Kafenin içine doğru yöneliyor ve Ege Kafenin içerisinde Nurullah Semo adlı piç tarafından bacağından bıçaklanarak yara alıyordu.


Evet soracak olursanız olay böyle gerçekleşti peki ya daha sonrası? İçeriye 45 dakika boyunca alınmayan ambulansı mı anlatayım, yoksa polis arabası kan olur diye arabaya bindirmeyen o kansızı mı anlatayım, ya da gazetelerde "Karşıt Görüş" yazanları mı anlatayım, okulda tehlike altında olduğunu söyleyerek polisten koruma talebinde bulunup geri çevrilişini mi anlatayım, okul idaresine durumu bildirip çözüm gelmediğini mi anlatayım, yok ya da göz göre göre 45 dakika boyunca ağabeyimizin orada kan kaybından şehit olmasına müsaade edenleri mi anlatayım! Açılım dediniz leş kokan ağzınızla,şehidimize karşıt görüşlü öğrenci dediniz kahpece, bizler yorganlarımızı başımıza çekip ağlarken sizler davul tutup oynadınız şimdide üstünden prim yapmanıza müsaade etmem!

Bizler alpçe ölürken yaşayın sizler,karşıt görüş dersiniz hep haysiyetsizler! Adına bismillah ağabey senin adınla binlerce kardeşin yürüyor arkandan. Neyi olursun sorusuna kardeşiyim diyen milyonlar bıraktın arkanda. Çin Seddi'ne Kür Şad'dı çehren,onlarcasıyla savaştın kim var demeden!

Unutmasınlar ki; senin adın artık Ağrı'dan başlayıp Basra'ya dökülen bir nehrin adı değil sadece; bayraklaşmış bir mücadelenin Akşehir'den doğup Ege'ye dökülen ismidir!

Nice Fırat'lar uğurladık ölümsüzlüğe katran karası vicdanlarınız sızlasın diye…

AK ALINLI ÇOCUKLARA ONURLU ÖLÜMLER YARAŞIR!

Vatan için yarım kalmış aşklar var…Telif Hakkı

© Hüseyin Erdoğan @ tahtapod.com|Tüm hakları saklıdır.

×
Yayınımıza abone olun

Sayfamızda yayımlanan yazıları kaçırmamanız için yayınımıza abone olun.
Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

İTTİHATÇILAR ÖLÜR,İTTİHATÇILIK ÖLMEZ!
ŞEHİT POLİS ÖZEL HAREKAT KOMİSER YARDIMCISI GÜLŞAH...

İlgili İletiler

 

 Galeri

 Blog Takvimi

Lütfen takvim görünümü hazırlanırken bekleyin