ÇAĞRI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kurtuluş savaşını 18 yiğit ile başlattı. Sen yüzde ellisin, kazanacaksın!


Yorulduğunu biliyorum, inan bende yoruldum. Bizim oralarda hayırlı işler içen çekilen yorgunluğa "Tatlı yorgunluk" derler.

Tatlı tatlı yorularak kazanacaksın.

Milliyetçisin, ideallerin var ülkücüsün, hedefi olmayanın ömrü boştur. Boş bir hayat yaşamayacaksın, kazanacaksın.

Vatan, millet ve insanlık sevgisi en yüce kavramlardır. Lakin bu ulvi duygular seni hayal dünyasına sürükleyerek, gerçeklikten koparmasın. Heyecanlı ol, fakat akılcılığı da elden bırakma. Akılcı davranırsan kazanacaksın.

Sana açık ve net yazıyorum Milliyetçi kardeşim. MHP de değişim gerçekleştirme hayalinden vazgeç.

1200 imza bile toplasan onlar o koltuktan kalkmazlar. Bizim Siyasi Partiler Kanunumuz küçük küçük diktatörler yaratmak için hazırlanmıştır. Hukuk mekanizması haklıdan yana değil de, güçten yana çalışmaya başlamışsa, düzene çalışan bir pati yönetimini hukuki yollarla indirmen imkansızdır.

Büyük harflerle daha kısa ve net yazayım sana "TABELA FANATİZMİNDEN VAZGEÇ"

Sadece ülkücülerin değil, her kesimden vatanseverin nefretini kazanmış birisiyle inatlaşmak sana hiçbir şey kazandırmaz. O zaten kendisini kendi bitirdi. Boşa zaman harcama. Senin kaybedecek zamanın kalmadı.

Zamanını doğru harcayacaksın.Kazanacaksın.

Bırak üç hilalli tabela onların olsun, senin bu ülkeyi aydınlatacak dokuz tane hilalin var. O tabelanın ruhu, sevdası sende, bunu cümle âlem biliyor. Sevdaya sarılacaksın. Kazanacaksın.

Duydun mu, haberin var mı bilmiyorum. Duymadıysan duy.

Ahmet Yılmaz Milli Cephe diyor!

Milli Cephe ne mi? Sana kısaca şöyle anlatayım.

Kurtuluş Savaşı Kahramanı Yörük Ali Efeyi hepiniz bilirsiniz. Kurtuluş savaşı sonrasıYörük Ali'ye sormuşlar:

- Böylesi büyük işleri nasıl başardın?

Yörük Ali Efe aynen şu cevabı vermiş:

- Bazı kimseler savaş zamanında yapılan işlerin birçoğunu bana ve başkalarına mal ederler. Bu yanlıştır. Bir elin şamatası nedir ki?

Çok doğrudur Yörük Ali Efe'nin bu sözü. Eğer ki sesim gür çıksın diyorsan birlik olmalısın.

Ahmet Reis tüm Milliyetçi öncüleri bir çatı altında toplayarak, bölünmüşlüğe son verme çabasında. Tüm öncülerimiz ile bu amaç doğrultusunda görüşmeler gerçekleştiriyor.

Milli Cephe'nin gerçekleşmesi en çok senin desteğine bağlı! Bir elin şamatası olmaz kardeşim. Birlik olursan kazanacaksın.

Bencillik ile bir adım yol gidilemez.

Farkında değil misin? Bu referandum sürecinde millet senin en çok "Mevzu Vatan" diyerek, bencilliği bir kenara atarak, herkes bireysel çalışırken görüntüde bir ekip gibi, sevgiyi, insanlığı ülkü edinerek Anadolu'nun her yerinden milletine seslenmene hayran kaldı.

Fire vermemelisin!

Milletinin son umudusun. Bu umudu kırmazsan, kazanacaksın.

Benim henüz ilk gençlik çağlarımdı,o yıllarda bize Ahmet Reis bir şiirle seslenmişti ve biz o şiirle milletimize bir söz vermiştik.

Elbette gece bitecek gardaş
Elbette şafak sökecek gardaş
Elbette güneş doğacak gardaş
Güneşle birlikte biz geleceğiz.

Ben milletimize verdiğim sözün arkasındayım. BİZ GELECEĞİZ kardeşim. Yeter ki inan.

YIKILMAYACAK CUMHURİYET KAZANACAKSIN.

Milli Cephe'de görüşmek dileğiyle…

Okan KİLİT

PINAR SÜT VE SELİM YAŞAR
BİR YANLIŞLIK VAR

İlgili İletiler

 

Bu yazışmadaki kişiler

Yorumlar (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Milliyetçi cephede gelişen ve umutla desteklediğimiz yeni hareket sosyal demokratlarla bir konsensus sağlayıp müşterek bir zeminde (Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri) hareket etmedikçe Türkiye bu "cambaza bak" düzenine mahkum kalacaktır......

Milliyetçi cephede gelişen ve umutla desteklediğimiz yeni hareket sosyal demokratlarla bir konsensus sağlayıp müşterek bir zeminde (Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleri) hareket etmedikçe Türkiye bu "cambaza bak" düzenine mahkum kalacaktır... Her iki cephenin de şu ana kadar bu yönde attığı bir adım ya da bir irade beyanını ben hala göremiyorum... Bu adımın atılması geciktiği takdirde Türkiye Cumhuriyetini kaybediyoruz arkadaşlar... Farkında mısınız? Neyi bekliyoruz?

Devamı...
Bu yorumdaki ek dosyaları görüntüleme izniniz yok
Henüz Yorum Yapılmamış