Yeni Nesil Beylikler

Adı ya da ideolojisi Türkçülük olan, daha çok gençlerin ilgi gösterdiği yapılanmaların nerdeyse tamamı, yerli/yabancı istihbarat servislerinin ilgi alanı/kontrolü dahilindedir. Bir kısmı bilerek, diğer bir kısmı ise bilmeden bu servislerin yönlendirmesine maruz kalmakta, onların etki alanı içerisinde çalışmalar yapmaktadır. 

Burada olan ise, emekleri, zamanları, heyecanları ve hevesleri zayi olan samimi Türk Gençlerine oluyor. 

Ne yapmalı ?

Mesele ; Karşıt güçler bir bütün halinde oldukları halde, bizlerin ufak ufak ve birbiriyle sürekli didişen küçük küçük parçalardan ibaret olmamızdır. Öncelikli olan, bu ufak ufak parçalara bölünmüş kuvveti tek bir merkezde toplamaktır.

Örgüt (teşkilat), sıkılı bir yumruk gibi olmalı, hedefin merkezine güçlü ve onarılması imkansız bir darbe vurmalıdır. Türk Milleti bunu yapma kabiliyet ve yeteneğine her zaman sahip olmuştur.

Şimdiki durumumuz, Selçuklu İmparatorluğu dağıldıktan sonra, yaşanan beylikler dönemine benziyor. Herkes, kendi beyliğini ilan etme telaşına düşmüş.

Strateji ve taktik bilgiden yoksun olduğu halde, yeni nesil beyliğini ilan etme gayretinde olanların, bu yoksunlukla başarıya ulaşma şansları yoktur. Medyatik olmak size ancak ün kazandırabilir, zafer değil.

Söyleyebileceklerim, şimdilik kaydıyla budur.

Saygılar
LÜTFEN AKLIMIZLA ALAY ETMEYİN
YÜZÜK HIRSIZI TAŞIYICILAR
 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/