FIRAT ÇAKIROĞLU’NUN ARDINDAN...

(Şehidimizin ölümünden bir gün sonra yazılan bir yazı)

Açılım denilen ihanet sürecinde, PKK sürüsü sadece güneydoğuda değil Marksist uşaklarıyla birlikte Üniversiteleri de üs haline getirdi. Maalesef siyasi iktidarın öngörüsüzlüğü ve teşviki ile Türk üniversitelerinde Türk çocukları okuyamaz hale geldi. Ülkücü hareketin mensupları bu şartlar altında hiçbir güvenliği olmadan üniversitelerde okuma mücadelesini sürdürmektedirler. Ülkenin başkentinde ülkücüler üniversitelere girememekte girenler darp edilmekte ve ülkenin siyasi iktidarı olup bitenleri kardeşlik dedikleri ne olduğu beli bile olmayan ihanet türküleriyle geçiştirme çabasındadır.

Gencecik yaşlarında askerleri, polisleri, öğretmeleri ve şimdide üniversite gençleri bölücü-komünistlerin kahpe kurşunlarına hedef olurken siyasi iktidar sanal düşmanlarla mücadeleye devam etmektedir.

Türk devletinde Türk'e kefen biçilmeye devam edilmektedir. Bu gidişe mutlaka son verilmelidir. Yoksa Türk milleti kendi savunmasını yapmak zorunda bırakılırsa, özellikle ülkücü hareket savunmasız bir şekilde bırakırlarsa sonucuna başta hükümet olmak üzere herkes katlanmak zorunda kalacaktır.

Sadece okumak amacında olan genç kardeşimiz, ülküdaşımız Fırat ÇAKIROĞLU kızıl itler ve onların yoldaşı PKK güruhunun kahpe oyunlarına hayır dediği için şehit düşmüştür. Şehidimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

" Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,

Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber."

Diyen şairin mısralarındaki gibi Fırat ÇAKIROĞLU inanıyorum o fahri kâinatın yanına gidecek ve komşusu olacaktır.

Ülkücü hareket ve onun yılmaz savunucuları Türk milletinin varlığına göz diken bütün kahpe oyunları bertaraf edeceklerdir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

"Asım'ın nesli...diyordum ya...nesilmiş gerçek:

İşte çiğnetmedi nâmusunu, çiğnetmeyecek."

Evet, bu nesil ülkücü nesildir. Bütün kahpe oyunları kara, kızıl, yeşil demeden bütün tonlarını yerle bir edecektir

Ülkücüler, her zamandan daha çok birbirlerine sarılmalı iri olmalı, diri olmalı ve kahpe oyunlara gelmeden Türk'ün kutlu yürüyüşüne öncülük yapmaya devam etmelidir.

Fırat kardeşim, sen inanmış bir insanın ulaşabileceği en büyük payeyi aldın.Ülkücüler ve Türk milleti senden razıdır, İnşallah Allah'ta senden razı olacaktır. Davası, Allah davası, hedefi İlahi kelimetullah olan ülkücü hareketin en ön safında şehitlik mertebesine ulaştın. Bu camia, bu hareket seni de diğer ülkü devleri gibi tarihine, vicdanına ve kutlu yürüyüşünün temel dinamiklerine kayıt etmiştir. Yolun yolumuz, mücadelen mücadelemiz ve hedefin hedefimiz olacaktır. Başta ailen olmak üzere, ülkücü hareket ve Türk milletinin başı sağ olsun.

Bu yazım Fırat'ımızın şehit edilmesinden sonra kaleme aldığım bir yazı…

Bugün "KIZILELMA" sözünü yeniden gündeme getirenlere sormak lazım; Kızılelma için gençler can verirken sahi neredeydiniz? "megri megri çığırtkalığını yaptığınız günleri unutmadık. Fırat ÇAKIROĞLU , vatanı, milleti ve devleti ayağa düşürmemek için şehit düşmüştür. Eğer zere kadar bir vicdanınız varsa o ülkü devini terör şehidi kabul edin yoksa yine "kandırılan ve kandıran" tayfası olarak anılacaksınız.

Şehidimize rahmet diliyorum. Ruhun şad olsun.
Bu Vatanda Fırat Çakıroğlu Gibi Yiğitler Bitmez, F...
GELİR
 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/