​ÜLKÜCÜ ÜLKÜCÜYE PUSU KURMAZ 

​ÜLKÜCÜ ÜLKÜCÜYE PUSU KURMAZ 

Haber doğruysa Istanbul seçimleri sonrası Yusufiye Vakfı Genel Başkanı RECEP KÜÇÜKİZSİZ ve 4 arkadaşına fiili saldırı olmuş. Hem de Ülkücüler adına. Bu nasıl bir ülkücülük anlayışıdır böyle? Böyle ülkücü olunmaz. Bakın yolunu kestiğimiz pusu kurduğunuz insanlar kimler?

Yıllarca davanın çilesi çekenler. Sokaklarda kurşunlan zindanlarda işkence görenler. Darağacının gölgesinde gençliğini  harcayanlar. Aşk deyince aklına sadece ÜLKÜCÜLÜK gelenler. Bütün bu çilelerden geç evlâdın yaşındaki çocuklar gelsin sana pusu kursun seni tehdit etsin.

Yok böyle bir dava adamlığı. Neymiş Yusufiyeli Vakfının suçu?  İmamoğlu'nu desteklemek. İmamoğlu'nu desteklemek ihanet Binali'yi desteklemek fazilet mi? Yıllardır bu ülkeyi sömüren kibrin doruklarina varan edalarıyla Ülkücüleri  yok sayan sistem dışına iten adamları desteklemek ÜLKÜCÜLÜK öyle mi? 

Ya kardeşim senin adayın yok. Biraz akıl biraz izan lütfen.  

Buradan sonra köşeyi Burak Candaş gardaşımın düşüncelerine bırakayım:

"Öcalan itine avukat serbestliği tanınması zoruna gitmemiş.

Öcalan itinin mektubunun okunması zoruna gitmemiş. 

Mektubu okuyan pkklı doçentin Tunceli üniversitesinde bölüm başkanı olması zorun gitmemiş,  

Desteklediği adayın pekeke, kürdistan demesi, Dersim isyanını adam gibi bastıran devleti suçlaması, Şeyh Sait hainine saygı göstermesi  zoruna gitmemiş, 

Terörist Osman Öcalan itinin Trt'de çıkıp, desteklediği adaya oy istemesi zoruna gitmemiş,

Trabzonlulara rum iması yapan veledizina güruhun sözleri zoruna gitmemiş, 

Tutturmuş, yok efendim davası şuymuş, buymuş! Şu adaya oy veren ülkücü olamazmış ama diğer beygire oy veren ülkücüymüş!"

Sizi bilmem ama bu arkadaşlar ağabeyler  bizim değerimizdir. Senin peşinden gitmek zorunda değiller/değiliz. Bilinsin istedim.

Doğan Ay 

Türk'ü Yaşatmak
SEÇİMİN ARDINDAN

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/