MEDYA

Medya

Sahi ülkede bir seçim var mı yok mu?

Demokratik bir ülkede yaşıyoruz galiba. Galiba diyorum basın milletin haber alma özgürlüğünü engelliyor. Aday olmak suç mu? Aday olarak yapacaklarını millete ifade etmek suç mu? Normal demokrasilerde değil. Lakin bizde öyle mi?

Medya adayların birini hiç görmez birini yarım yamalak görür ve utanmadan basın özgürlüğü der.

Sahi Sayın Akşener adaylıktan çekildi de bizim mi haberimiz yok?

Oysa şuan en güçlü üç adaydan birisi Sayın Akşener. Ee ne oluyor size üç maymun dört maymun oynuyorsunuz? Kalemini satan yazar gazetesini satan patron sazını satan fırıldak şamatacı bir araya gelip demokrasicilik oynuyor.

Kimse sizden torpil beklemiyor ama bu seçimde üç güçlü aday var adalet bekliyor insanlar. Hele bir (t).tr var ki tam evlere şenlik bu demokrasi yarışında. Milletin parasıyla milletin aday gösterdiği kişileri yok sayma derdinde. Yahu senin kurumun bu milletten topladığı paralarla yayın yapıyor farkındaysan…

Yazık…

Sayın Akşener,Sayın Karamollaoğlu aday bilmiyor olabilrsiniz haberiniz olmayabilir ayıp değil utanmayın diye bildirelim dedik…

Sayın Ince'yi öne çıkarma gayretiniz de taktire şayan doğrusu. Ikinci tur için öyle mi olsun istiyorsunuz? Ne olur ne olmaz değil mi?

Bunlar basit ayak oyunları. Medya demokrasi sınavında sınıfta kaldı.

Taraf olmak ayrı bir şey. Tamam bazı medya gruplarını anlamak zor değil. Fıtratı gereği yapması gerekeni yapıyor. İftira atıyor çamur arıyor insani değerleri hiçe sayarak yayın yapıyor. Dedik ya onlar fıtratı gereği yapması gerekeni yapıyor. Onlardan adalet beklenmez. Iyi de medyanın amiral gemisi olduğunu iddia eden gazetesi televizyonu siz ne yaparsınız. Burada konu secimi kimin kazanıp kazanamayacağı değil uygulanan ambargodur. Siz isteseniz de istemeseniz de üç güçlü aday var. Bu adaylar arasında adil olun.

Korkmayın adaletten kimseye zarar gelmez…

Doğan Ay 

İlk Kadın
Erdoğan’a Karşı Hangi Adayın Kazanma Şansı Daha Fa...

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/