By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.tahtapod.com/

ACI AMA GERÇEK ve AHDE VEFA'LAR

20180324_075740

Kimsenin yol arkadaşlığı filan istemediği yok. Herkes yanında uşak istiyor. Kimsenin iyi niyetle yapılsa bile eleştiri filan istediği de yok. Herkes sadece alkışlanmak pohpohlanmak övülmek istiyor.

Kimsenin dava filan düşündüğü de yok. Herkes koltuk derdinde.

Kimsenin ahde vefa filan dediği de yok. Ahde Vefa diyenlere de sataşmalar var. Ahde Vefa derneklerini karalayarak elimize ne geçecek? Var mı çözüm yolunuz? Iki kişi bir araya gelebiliyor musunuz?

Cevabınız yoksa bırakın da insanlar işini yapsın.

Istanbul Izmır Konya Ahde Vefa dernekleri güçleri oranında yardıma muhtaç katmrdeslere el uzatıyor yardıma koşturuyor. Elbette sınırlı imkanlar dolayısıyla eksiklikleri vardır. Buyur destek ver o eksiklikler de el birliği ile giderilsin. Yok illa karalayacak.

Bu hareketin o kadar çok garibanı mağduru işsizi kimsesiz var ki öyle üç beş kişi ile bunlara tek tek ulaşmanın imkanı yok. Buyurun bulunduğunuz yerlerde sizler de bir Ahde Vefa derneği kurun. Buna da yok.

Türkçülük Türk milliyetçiliği hareketi başarı istiyorsa Türk Türk tarafından yönetilmek arzuluyorsa birlik olun. Bir olun büyütün bu kutsal davayı. Oturduğunuz yerden sadece hastalıklı zihinlerin üreteceği slogan hastalığından kurtulun.

Ortada dolaşan iki üç kişi elini taşın altına koymuş. Vaktini harcamış. Emeğini harcamış. Bir şeyler yapma derdinde az veya çok. Bunlar yetmiyor diyorsan hodri meydan çık yola. Çıkarmıyorsan sus be kardeşim.

İyi güzel kardeşim sen ne yaptın bu güne kadar. Kaç defa uğradın Ahde Vefa derneklerine? Geçerken bir çaylarını içeyim dedin mi?

BIRAKIN KARALAMAYI LÜTFEN

EMEĞE SAYGI GÖSTERİN. YÜREĞİNİZE SAĞLIK NIDAI BAŞKANIM ALI BAŞKANIM HARUN BAŞKANIM 

AHDE VEFA TURAN DERNEKLERİ VAR OLSUN!

Doğan Ay 

UZUN BİR YAZI AMA OKUNACAK YAZI
KURT KAPANI

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış