ÜLKÜCÜLÜK SİZİN SERMAYENİZ DEĞİLDİR

"Bir Yahudi, bir Hristiyan ve bir Müslüman kimin daha çok dindar olduğuna dair tartışıyorlarmış.
"Çölün ortasinda devemin üzerinde gidiyordum" demiş Müslüman."Aniden, nereden geldigi belli olmayan çok büyük bir kum fırtınası koptu. Devemin yanına uzandım, deveyle birlikte kumlara daha çok gömüldükçe, gerçekten sonumun geldiğini düşündüm. Ama, Allah'a inancımı yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve aniden etrafımdaki on millik alanda fırtına durdu ve ben köyüme dönebildim.
Hristiyan , "Bir gün okyanusta küçük bir kayıkta balık tutarken, dev bir firtina koptu. 2 metre boyunda dalgalar! Gerçekten sonumun geldiğini sandim. Tanri 'ya dua ettim, dua ettim ve sonra etrafımdaki on millik alanda fırtına dindi, ben karaya çıkabildim."
Yahudi anlatmaya baslamis. "New York şehrinin ortasindayken, yerde siyah bir çanta gördüm. Çantanın içine bakınca parayla dolu olduğunu gördüm. Cumartesi günü olduğundan ve bizim bu kutsal günümüzde paraya el sürmemiz yasak oldugu için, gerçekten sonumun geldiğini düşündüm. Ama, inancımı yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve aniden, etrafımdaki on millik alanda "Salı" oldu."

Birileri de öyle dua etti dua etti ki birden bire adaysız parti genel başkanı "ülkücü kardeşim" deme cesaretini gösterdi.

Hey be seçim sen nelere kadirsin.

Neredeyse her günü cuma ilan edecek anlı şanlı siyasetçiler. Biraz daha dua gerek hepsi bu.

Kardeşlik mi?

Ne zaman başladı sizinle?

Ne zamana kadar?

Güldürmeyin….

Yok ben almayayım sizinle kardeş olmayı. Yok o kadarını bu bünye kaldırmaz.

Ülkücülük sizin için sermaye midir?

Sıkışınca piyasaya süreceğiniz borsa senedi midir yoksa?

Ülkücülük rant kapısı değildir beyler. Bırakın şu davanın yakasını. Ne zaman kıçınız sıkışsa "eli kanlı katillerin" yanında soluğu alıyorsunuz. Işimize gelmeyince delege seçimine müdahil olup liste değiştiriyorsunuz. Bu mudur sizin anladığınız ülkücülük?

Sıkışınca hop ülkücülük…

Iktisat doktorum gelin şu ülkücülük adını cumhur ittifakına güzelce anlatın. ÜLKÜCÜLÜK Türkçülüktür deyin de daha fazla ayaklar altına almasınlar.

ÜLKÜCÜLER Fatiha bilirler deyiverin gari.

ÜLKÜCÜLER sadece Başbuğ Alparslan Türkeş'i LIDER bilirler başkasını tanımazlar ankativerin…

Ülkücüleri "milli devlet " olma ülküsünden kimse vazgeçiremez söyleyiverin.

Ülkücüler sadece DAVASINA biat eder hatırlatırısın artık değil mi?

Doğan Ay

Who is John Galt? (John Galt kimdir?)
ÜÇLEME

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış