NİHAT GENÇ YARATIĞINA CEVAP

Nihat Genç sol jargona uyan ve hiçbir zaman Türk milletinin kadim kültürünü içselleştirememiş bir ruh halini bizi yanıltmadan yine tezahür ettirdi. Türk milliyetçilerinin vatanseverliğini, inanmışlıklarını ve dahası cesaretini Nihat Genç ve türedilerinin sorgulaması hakkı da hâddi de değildir.

Bugün Dursun ÖNKUZU'nun ölüm yıl dönümü. Dursun Önkuzu'nun nasıl kahpe işkencelerinizle şehit edildiğini biliyor musun? Sormazlar mı nice milliyetçi-ülkücü fidanlar vatan ,millet, bayrak için toprağın kara bağrına nazlı hilal uğruna girerken sen ve yoldaşların neredeydiniz? Onlar Ne Amerika ne Rusyane Çin Her şey Türklük için nidalarıyla vatan sathında haykırırken sen ve türedilerin içki masalarına orak çekiçli, kızıl yıldızlı paçavralar altında emperyalizmin beşinci kol görevini yapıyordunuz.

Onlar hilal diyordu sen ve yoldaşların oraklı çekiçli, kızıl yıldızlı paçavra diyordunuz. Onlar Türk devleti diyordu sen ve yoldaşların burjuva Kemal ve yobaz devlet diyordunuz. Milliyetçiler ay yıldızlı bayrağın inmemesi için gözünü kırpmadan şehadet şerbetini içerken sen ve yoldaşların sarhoş ruh halinizle "Rus askerine selam dur Türk askerini arkadan vur" diyordunuz.

Nihat Genç ayyaşı, Türk milliyetçilerine dil uzatman için önce tövbe edip geçmiş kirlenmişliklerinden bir temizlen! Türk milliyetçileri ağzına alınmayacak kadar pak bir ruh hali, muhteşem bir maziye ve uğrunda ölmeyi göze aldıkları mukadder Türk bekası inancına sahip insanlardır. Onları anlaman için Türk gibi düşünmen, Türk gibi davranman ve dahası Türk gibi titreyip kendine gelmenle mümkündür. O ruh halinden zerre kadar nasiplenmediğin bu ahlaksızca, şerefsizce yaptığın küfürlerden, akıttığın salyalardan anlaşılıyor.

Türk milliyetçiliği vatandır, namustur, ardır, hayadır, iffettir, vatandır, bayraktır. Bu yazından da gördük ki sende bunların hiçbiri yoktur.

Türk milliyetçileri senin ve benzerlerin gibi aklını ne cemaatte ne tarikatta ne de emperyalistlerin hizmetine vermeyecek kadar onurlu bir duruşun temsilcileridir. Türk milliyetçileri Nato dâhil olmak üzere ABD ve Batı ittifakının Türk devleti ve milletine karşı sinsi oyunlarını bildiği gibi Rusya ve Çin gibi ülkelerin de Türk milleti ve devletine platonik aşkla bağlı olmadığının idrakindedir.

Nihat serserisi, şerefsizi emperyalistlerin Anadolu'da türeyen çocuğu, Türk milliyetçilerine bu küfrü yapacağına ülkeyi bu hale getiren, fetö terör örgütünü palazlandırarak bize15 Temmuzu yaşatan, PKK ile işbirliği yaparak vatanın kuşatılmasına sebep olan zihniyetle mücadele etsen olmaz mıydı.

Türk milliyetçileri senin gibi kansızlara rağmen Osmanlı enkazı üzerinde Cumhuriyeti kurdular. Türk milliyetçileri sen ve senin gibi ağzı lağım kokan Türk kültüründen vatanından ve tarih şuurundan nasiplenmemiş vilügarize tiplere rağmen bu vatan, bu millet için yayda çıkmış ok gibi günü geldiğinde yine refleksini gösterecektir. Sen yine içki masalarında ayyaş kafanla o loş mekanlarda nutuk atmaya devam edeceksin.

Türk milliyetçileri tarihinden kahramanları seçerken sahi senin kahramanların hangi paçavranın temsilcisiydi. Sen şuana kadar karşılaştığım en iğrenç yaratıksın! Bütün milliyetçiler yüzüne tükürse Allah'ın rahmeti diyecek kadar haysiyetsizsin.

Seni adam değilmişsin, insan demeye dilim varmıyor. Bu kadar küfür, hakaret, kin, doğal hayatın hayvanlarındaki gibi yırtıcılık emareleri… Birazcık zihni çalışan biri sanıyordum. Yanıldım. 

Telif Hakkı

© Abdullah Alagöz @ tahtaPod.com | Tüm hakları saklıdır.

YABANCI DİL ÖĞRETEBİLME İHTİMALİ
MUM, LAMBA v. b.

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış