HÜSEYİN GÜLERCE’DEN İNCİLER…

"Bu son referandum savaşında küreselci vesayet odakları, MHP'ye de oyun oynamak isteyeceklerdir. Meral Akşener üzerinden bir deneme yapıldı ama 15 Temmuz o defteri dürdü büktü attı"

Yahu kimsin sen?

Daha düne kadar zaman müsveddesinin yazarı değil miydin?
Yani hani şu kpss soruları çalanların temsilcisi.
Yani Amerika'daki emekli vaizin buradaki sesi.

Sana ne MHP?

Sen git oyun oynadığın çöplüğe bak. Yıllarca desteklediğin vatan millet haini cemaatine bak.
Adam şimdi çıkmış mhp için üzülmüyormuş. Meral Hanıma laf söylemek kim sen kimsin? Bırak mhpyi bu yolda yıllarını harcamış gençliğini heba etmiş ülkücüler düşünsün.

Düne kadar Amerikan uşağının kalemşörü ol bugün gel mhpyi düşünüyormuş gibi yap. Hâlâ fitne peşindesiniz ya pes doğrusu.

Küreselci odakların kim olduğunu herkes biliyor bay gülerce.

Kim Amerika'daki örgüt elebaşına düne kadar güzel methiyeler düşmüşse kim onun gazetesinde onun düdüğü olmuşsa kim paralel örgüt yapılanirken sesini çıkarmışsa kim haksız atamalara gazetesinde ses çıkarmamışsa kim sorular çalışırken susmuşsa Balyozu Ergenekon'u kim gazetesinde çarşaf çarşaf yayınlamışsa işte küresel adamların küresel kuklası odur.

Sahi siz ne zaman uyandınız bu örgütte? Biz ülkücüler olarak yıllarımızı bu modelle mücadele içinde geçirdik. Sahi siz neredeydiniz o zaman?

Bay gülerce önce buyurun geçmişinizi tam olarak sorgulayın.
Sorular çalışırken kaç insanın hakkı yendi kaç insanın geleceği ile oynandı biliyor musunuz? Buyurun önce bu insanlardan helallik isteyin hakkını helal eden olursa.

Sakın bu konularda bilgim yoktu demeyin. Türkiye Kamu Çalışanları Konfederasyonu bu konuları yıllarca dile getirdi.Belgeler ortalara döküldü. Kitaplar yazıldı. Kumpas diye örgüt devlete yerleşiyor diye. Siz o zaman nerede yaşıyordunuz?

Siz "dinler arası diyalog "safsatası yaşıyorken bizler bunun bir emperyalist oyun olduğunu söylüyorduk bay gülerce..

İşte bunun için sizin gücünüz ülkücülere yetmez.
İşte bunun için sizin anlayışınız ülkücüleri anlamaz.
Dününü sorgulamayanlar ülkücülere ve mhpye akıl hocalığı yapmaya kalkmasın..

Doğan Ay

Vur vur inlesin- fikir, zikir dinlesin!
‘’od’’ (DAMGALARIN MASALI)

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış