Genel Merkez!

Yıl 2005 ateşli ocak gençleriyiz; 

Alternatifsiz tek liderimiz Devlet Bahçeli. 

Lider, Teşkilat, Doktrin üçlemesiyle bizim gözümüz de tartışmasız.
Tartışmıyoruz ( Tartışamıyoruz!) ama içten içe de bir memnuniyetsizliğimiz yok değil, acaba daha iyisi olabilir mi ? 

Akp belâsı yeni türemiş, memleket Tayyip diye kaynıyor, bu sevimsiz adamı bizim tartışılmaz liderimizin imkanı yok yenemeyeceğini biliyoruz... 

Ümit Özdağ diyorlar genel başkan adayıymış. 

Kimmiş ki? 

Profesörmüş, iyi de hitabı varmış, hem çalışkanmış iyi de koşturuyormuş. 

Acaba bu adam bizi yükseltir mi? 
Ocaklarımız ülke de söz sahibi bir kurum haline gelir mi?
Partimizi iktidara taşır mı ? 

Daha tanımıyorduk, her gün adam hakkında yeni bilgiler edinip hadi canım sen de gibisinden, ufak ufak heyecanlanıyorduk, öyle ya bizim genel başkan iyi adam, hoş adam ama biz biliyorduk ki onunla güzel suhulet içinde yaşayacaktık, başka bir iddiamız da yoktu ! Bu yeni adamın hiç bir şeyi yoksa bile iddiası vardı...

Çok hayacanlıydık taki Ortadoğu gazetesi bir manşet paylaşana kadar; 

"ÜMİT ÖZDAĞ'IN AMERİKA BAĞLANTISI!"
Adam Cia ajanıynış, İsrail Amerika ortak işbirliği ile Mhp'yi bitirmek için görevlendirilmiş, yanındakilerin de hepsi hainmiş!
Kafalarımız bozuk, bu adama nasıl inanırız diye kendimize kızıyoruz gencecik yüreğimizle, itiraf edeyim ki etmedik küfürü de bırakmadık, üstüne üstlük adamı bir de Malatya'da dövdük! 

Neyse artık Ümit Özdağ hafızamıza hain olarak kazındı. 

Yıl 2011 İstanbul Milletvekili sıralamasına bir bakıyoruz Ümit Özdağ Mhp ikinci bölge 4. sıra adayı. Hani haindi diye birbirimize sorarken kılavuzumuz Ortadoğu gazetesinde bir yazar konuyu köşesinde açıklıyor; 

"Ümit Özdağ için değişen bir şey yok, ama Ümit Özdağ'ı destekleyen Ülküdaşlarımızın gönlü alınsın diye böyle bir girişim de bulunuldu ..." diyor.
Tabii biz bu müthiş siyasi zekâya hayran oluyoruz! 

Sonrasında olanları zaten biliyoruz, MYK üyesi, Gaziantep birinci sıra milletvekili adayı, Genel Başkan yardımcısı Ümit Özdağ bugün yine Genel Başkan adayı ve yine Cia ajanı! 

Kıssadan hisse durum bundan ibaret, bugün Meral hanıma da, Sinan Oğan'a da böyle saldırıyorlar, hele hele Meral hanıma sadece bizimkiler değil, bu sevimsiz adamınkiler de aynı yönden saldırıyor! 

Böyle bir Genel Merkez zekâsına sahibiz ve maalesef halâ savunan dostlarımız mevcut !.."

HÜZÜN VE ÜMİT
YAZIKLAR OLSUN!

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış