​AVRUPA NEDEN EVETE ÇALIŞIYOR?

Malum, son günlerde önce Almanya sonra Hollanda ile krizler yaşandı ve küçük artçılarla kriz devam ediyor. Hatta şimdi bu ülkelere Norveç ve Avusturya da eklendi. 2002'den sonra özellikle 2008'e kadar Avrupa'nın isteği ve talebi doğrultusunda her türlü düzenlemeyi süratle yerine getiren Türkiye bugün, yakın zamanda Esad-T.Erdoğan aile dostluğunun geldiği nokta gibi, Avrupa ile ipleri atma noktasına geldi. Gerçek anlamda bir yaptırım gücüne dayanmayan ancak kitleleri ata bindirip Avrupa'ya sefere çıkaracak kadar etkili kuru bir hamaset had safhada!

Türkiye için hayati önem arz eden referandum öncesi, Avrupa'nın iktidarın işine gelecek şekilde hareket etmesi herkeste şaşkınlık yaratıyor. Çünkü onların da iktidarın son dönemdeki tavırlarından hoşlanmadıkları ortada.

Peki ama neden destek veriyorlar?

16 Nisanda sandıktan "evet" çıktığı takdirde Türkiye'nin sahip olacağı rejim Saddam ve baba/oğul Esad'dan bildiğimiz Baas rejimidir. Bu rejim: yasama, yürütme, yargı, yerel yönetim, silahlı kuvvetler, kolluk güçleri aklınıza ne gelirse tüm birimlerin ve karar mekanizmalarının tek kişiye bağlanacağı, tüm kararların tek kişi tarafından alınacağı, ülkenin bir aile ve imtiyazlı bir zümre tarafından yönetileceği rejimdir. Bu durumda ülkenin gideceği yer Avrupa değil Ortadoğu'dur.

Ortadoğu'daki veya bu zihniyetteki ülkelerin başına neler geldiği malumdur. Kısaca, önce Türkiye'de hak hukuk kalmadı, etnik ve dini gruplar baskı altında, Türkiye batıya terör ihraç ediyor, Türkiye "haydut devlet" denilerek Atatürk ve Türk milleti sayesinde yırtıp atılan Sevr Anlaşmasının uygulanması için Türkiye işgal edilecektir. Hatta bu sefer 1918'de, kendi meseleleriyle uğraştığından, sahada olmayan iktidarın yeni müttefiki Rusya da bunların içinde yer alacaktır.

Bu ihtimal size uzak mı geliyor? Yakın zamana bir bakın neler yaşandı hem ülkede hem dünyada aklımıza hayalimize gelmeyen. Böyle devam ederse kaçınılmaz son budur maalesef.

O zaman Mümin Sekman'ın belirttiği gibi cesedi kıyıya vuran "Suriyeli bir çocuğun geçmişi, Türkiyeli bir çocuğun geleceği" olmasın sakın !!! Olmasın diyorsanız ülkenin geleceği için bağımsızlık için aydınlık ve özgür Türkiye için HAYIR…

Mümin Sekman'ın Ortadoğululuk hakkındaki mükemmel tespitİ için lütfen okuyunuz:

...

Mümin Sekman - SURİYELİ BİR ÇOCUĞUN GEÇMİŞİ, TÜRKİYELİ BİR... | Facebook

SURİYELİ BİR ÇOCUĞUN GEÇMİŞİ, TÜRKİYELİ BİR ÇOCUĞUN GELECEĞİ! Bugün bir Suriyeli çocuğun cesedi deniz kıyısına vurdu. Batan bir göçmen gemisinden,...
Bir altın nesil
ÖZÜR DİLERİM!
 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış