TEKFİR EDİLENLER

​Tekfir edilenler, yani biraz ben biraz sen fakat çoğunlukla biz. Peki kimin tarafından? Kendilerinin de bizimle aynı fikre ait olduğunu beyan eden yoldaşlarımız(!) tarafından.

Daha önce konuşulmuşu konuşmak gereksiz olduğu için öncelikle bu çok affedersiniz bu yoldaşlarımızı anlamanız açısından Bahadırhan Dinçaslan Ağabey'in "Biz ve onlar: Milliyetçilik 2.0" makalesini ve "Seküler Milliyetçinin El Kitabı'nı" okumanızı tavsiye ediyorum. 

İşte genel manada o makalede bahsedilen milliyetçiler tarafından amansız bir tekfir furyasına kapıldık. 

Kadın isen zaten siyasette söz hakkın yok gel derlerse belki bir yerlerde bilmem kaçıncı sıradan vekil adayı olursun çok da konuşmazsın öyle. Toplumun yarısını teşkil etmen pek mühim değil sen kimsin ya? 

Onların istediği dine inanmadığın zaman (onların gözünde "doğal olarak") Türk olmadığın gibi onların istediği mezhepte de olmaz isen Türk olmuyormuşuz. Fakat bizler Ali Balseven idik bildiğiniz buz gibi Türk Milliyetçileri değil miydik? Değilmişiz. 

Onların belirdiği saç-sakal kurallarına uymak zorundaydık. Diyemezdik ki "Bizim atalarımız saç uzatmış hatta örmüş ben onlar gibi olmak istiyorum" Hele yine atalarımız gibi (Böyle bir sebebe de ihtiyacımız yoktu aslında sadece beğeniyor bile olabilirdik.) küpe takmak istersek kesinlikle Türklükten çıkıyorduk. Atalarımızın icra ettiği müzikle gayet paralel olan rock/metal müzik de dinleyemeyiz. E ama biz Ümit Yılbar değil miydik? Doğuda çatışarak şehit de düşmüştük halbuki? Olsundu onlar bizi tekfir etmişti bir kere ne yaptığımız ne işle meşgul olduğumuz pek mühim değildi.

İş demişken işiniz de onlara uygun olmalıydı. O ne öyle bilgisayarla uğraşarak iş mi olurdu? Vatan böyle mi kurtulacaktı? Bilgisayarın başında tüm gün oturarak ne kazanacaktı vatan? Fakat biz belki Gerasimov'u, Bulanık Savaş'ı anlamaya çalışıyorduk, artık bir cephenin de sosyal medya olduğunun farkına varmıştık belki? Ama olsundu onlar sadece sosyal medyada piknik fotoğraflarımızı paylaşmamızı fazla ortalıkta görünüp maazallah ana akım medyaya alternatif falan olmamızı istemiyorlardı. Hoop yine tekfir edildik. 

Hayat tarzımıza, dinimize, okuyacağımız kitaplara, saçımıza sakalımıza karışırlardı da yediğimiz içtiğimize karışmazlar mı? Alkol alan zaten hem dinden hem Türklükten tekfir ediliyor. O ne öyle dünya mutfağı yemek gibi saçmalıklara mı kaptırdınız kendinizi? Peynirli pide neyinize yetmiyor sizin? Nee et mi yemiyorsun? Vejetaryen Türk mü olurmuş? TEKFİR EDİLDİN! E çok et yemek istiyorsun o zaman da olmaz. Sen çok et isteyip et fiyatlarına muhalif olup devleti mi(!) eleştiriyorsun? At-eşek eti karışımı kıyma neyine yetmiyor? Sadece ve sadece önüne koyulanı yeyip şikayet etmemeyi öğreneceksin efendi.

Kadın hakları, hayvan hakları, doğal kaynakların savunulması falan çok uzun süredir komünist işi zati bizlik bir şey değil o yüzden "Gomünis gomünis gonuşup" onların asabını zıplatamayız.

Hulasa bu liste uzar gider.

Efendiler, sayın dinozorlar! Rica ediyorum şu insanları bir salın! Rahat bırakın bizi! Evet diriliş izlemiyoruz, Abdülhamid'e ise hiç bakmıyoruz aramızda bazıları ona muhalif desek kalpten gider misiniz acaba? Sizin istediğiniz gibi yaşamıyoruz, yaşamayacağız. Kültür milliyetçiliğini değil, Kültürlü milliyetçiliği savunacağız, milliyetçiliğin cehalete övgü olmadığını her yerde bağıracağız. Sizin iğrenç çarpık düzeninize kendimizi kaptırmayacağız. Koca bir sürünün, yığının üyesi olmak yerine kendi şahsiyetimizi ortaya koymaya devam

ARTIK BİR İZİN VERİRSENİZ SAYIN DİNOZORLAR BİZİM YÖNETECEĞİMİZ BİR GELECEK VE DEVLET VAR. GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ.Biz ve Onlar: Milliyetçilik 2.0: http://mbdincaslan.com/index.php/koseyazilari/item/564-milliyetcilikv2


MAKYAJINIZ DÖKÜLDÜ
Sekeller Ve Prens Csaba
 

Yorumlar (0)

Henüz Yorum Yapılmamış